Світ поки не запровадив проти рф санкції, які змусять її заплатити за свої дії – Зеленський

Світ поки не запровадив проти рф санкції, які змусять її заплатити за свої дії – Зеленський

Укрінформ
Світ поки що не запровадив проти російської федерації такі санкції, які змусять її заплатити за свої агресивні дії.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щоб росія та кожен інший потенційний агресор, який хоче піти жорстокою війною проти сусіда, чітко знали, до чого це одразу призводить. І таких санкцій проти росії, я вважаю, досі немає. А вони повинні бути. Ембарго на російську нафту, повне блокування усіх банків без виключення, повна відмова від російського ІТ-сектору, повне припинення торгівлі з агресором. Це має бути такий прецедент санаційного тиску, який ще десятиліття переконливо працюватиме на підтримання миру», - сказав Зеленський.

За його словами, необхідно створити прецедент повного виходу усіх бізнесів з російського ринку, щоб бренди різних країн світу не асоціювалися із воєнними злочинами, щоб їхні офіси, рахунки, товари не використовувалися злочинцями у їхніх кровавих інтересах. «Цінності повинні мати значення. Тим більше, коли починається повномасштабна війна та дестабілізуються глобальні ринки через те,що хтось там нехтує цінностями. Збитки несуть усі», - сказав Зеленський.

Він додав, що Україна пропонує кожній компанії, яка піде з рику рф, продовжити діяльність в нашій державі. «Ви отримаєте доступ не тільки на наш ринок обсягом 40 мільйонів споживачів, але й доступ до спільного ринку Європи, і при цьому ваші бренди, позиції тільки посиляться завдяки тому, що ви реально підтримуєте захист свободи», - звернувся Президент до бізнесу.

Читайте також: Зеленський закликає світ чинити опір рф, а не чекати застосування нею ядерної зброї

Як повідомлялось, у Давосі з 22 по 26 травня проходить Всесвітній економічний форум.

Це перша за понад два роки очна зустріч присвячена темі «Переломний момент історії: Державна політика та бізнес-стратегії». На форумі розглядатимуть глобальні проблеми і пошук рішень найнагальніших викликів, включаючи поточну пандемію COVID-19, війну в Україні, геоекономічні потрясіння та зміни клімату.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-