Для підтримки України до Західного світу треба доносити реальність про війну - Зеленський

Для підтримки України до Західного світу треба доносити реальність про війну - Зеленський

Відео
Укрінформ
Сьогодні для підтримки України необхідно доносити до Західного світу реальну інформацію про війну, в якій агресором є росія, а Україна дає їй відсіч.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час відеоконференції зі студентами французьких вищих шкіл та університетів, передає кореспондент Укрінформу.

Президент зазначив, що до Західного світу треба доносити, що український народ стійкий і реально захищає цінності, які сповідує світ. Хоча, визнав він, зрозуміти війну, якщо ти її не бачиш на власні очі, до кінця неможливо.

“Найголовніше — максимально донести ті страждання, які є в українців. Донести Західному світу, що всі ці страждання не тільки заради нас, але й заради всього світу”, - наголосив він.

За словами Зеленського, це треба доносити до західних лідерів. “Я завжди впевнений в суспільстві, я знаю, що народ підтримує. Але іноді політика різниться. І дуже важливо, щоб лідери були разом зі своїм суспільством. Суспільство більш рішуче, воно без бюрократії, воно одностайне, і тому важливо, щоб підтримка України була єдиним фронтом”, - наголосив він.

Зеленський також підкреслив, що дуже важливо, “щоб між нами не було сірої зони”.

“Немає балансу між Україною і росією в цій війні. Це питання цивілізацій. Це питання, хто почав війну — росія. Вона воює конкретно проти України, і воює конкретно на нашій землі, і конкретно вбиває нас. Ми відповідаємо на всі ці вбивства. Ми стріляємо по російських військових і також вбиваємо їх. Але немає чогось посередині, немає ніякого конфлікту, це - відкрита війна”, - наголосив Зеленський.

Читайте також: Зеленський: Війна закінчиться, коли Україна поверне своє - зайвого нам не треба

Тому, на його переконання, необхідно доносити реальність: “Не треба доносити позитив або навпаки. Ми не хочемо штучної правди. Я би хотів, щоб люди отримували реальність. І нам допоможуть. Тому що в цій реальності росія є агресор, а Україна дає їй відсіч”, - заявив Президент України.

24 лютого 2022 року росія неспровоковано напала на Україну, почала масовані бомбардування мирних міст і селищ, російські військові розв’язали масовий терор на тимчасово захоплених територіях. Збройні сили України та Сили територіальної оборони чинять запеклий опір російським загарбникам та завдають їм величезних втрат.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-