Україна заслужила бути в Євросоюзі — Зеленський

Україна заслужила бути в Євросоюзі — Зеленський

Укрінформ
Україна заслужила бути повноправним членом Європейського Союзу.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час відеоконференції зі студентами французьких вищих шкіл та університетів, передає кореспондент Укрінформу.

За словами Зеленського, Україна може лише підсилити інші країни ЄС, і українська армія це довела. Він також наголосив, що українці — освічені, культурні люди, які розмовляють кількома мовами. «Мені здається, що це достатньо поважне суспільство, яке заслужило на повагу», - додав він.

Але, за його словами, має бути обопільне бажання — України, яка хоче бути в ЄС, і ЄС, який хоче бачити Україну у своїй родині. «Не можна тримати Україну на відстані — брати в Євросоюз, і не брати», - наголосив Зеленський.

Він порівняв це з ситуацією, коли чоловік і жінка довгі роки живуть разом, і один весь час обіцяє, що скоро вони зможуть одружитися, але лише обіцяє і зрештою виникає критична у своїй невпевненості ситуація і пропозиція «знайти собі когось іншого».

«Не можна постійно знаходитися в такій невизначеності. Ніби вся родина сидить за столом, когось запросили, а ти їм стільця не ставиш. Мені здається, що це несправедливо», - додав Зеленський.

«Україна — рівноправна європейська держава, яка поважає країни Європейського Союзу і при цьому хоче, щоб нас поважали так само. Не більше, але й не менше», - наголосив Президент.

Читайте також: Німеччина наполягає на повному членстві України в ЄС – Бербок

Як повідомляв Укрінформ, 9 травня президент Франції Еммануель Макрон заявив про ініціативу створити нову «європейську політичну спільноту», щоб країни, які не є формальними членами ЄС, могли долучитися до нового простору в Європі, в тому числі йшлося і про Україну.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-