Режим «тиші» на сході України може стати основою для прогресу за іншими напрямками – ОП

Режим «тиші» на сході України може стати основою для прогресу за іншими напрямками – ОП

Укрінформ
Зустріч політичних радників нормандського формату була змістовною і дозволила повернути конструктивну канву у переговори.

Головне з попередніх результатів - підтримка режиму припинення вогню, заявив радник керівника Офісу Президента (ОП) Михайло Подоляк у коментарі Укрінформу.

"Зустріч, безумовна, була змістовною, актуальною, і тому дозволила повернути конструктивну канву нормандського формату. Особливо важливо те, що зустріч відбувалася в умовах жорсткої медійної ескалації теми "війни та миру". Перше і головне з попередніх результатів – це режим припинення вогню, який повинен реально функціонувати", - сказав він.

Подоляк зазначив, що російська сторона погодилась з цим, і, якщо тиша буде справжньою, то це, за його словами, може стати основою для прогресу за іншими напрямками.

"Ми не розглядаємо цю зустріч як один елемент, це частина загальних переговорних зусиль, направлених на деескалацію і гарантування миру для України. Як озвучувалося, наступна зустріч у нормандському форматі на рівні радників відбудеться за два тижні. Станом на зараз можна констатувати, що нормандський формат активізований і може дати результат", - підкреслив радник керівника ОП.

Читайте також: Єлисейський палац опублікував Декларацію радників Нормандського формату

Як повідомляв Укрінформ, 26 січня у Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн нормандського формату - України, Франції, Німеччини та Росії. За її результатами, керівник ОП Андрій Єрмак поінформував, що всі сторони узгодили фінальне комюніке й підтримали сталий режим припинення вогню на сході України.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-