НАТО надалі допомагатиме Україні посилювати кіберзахист – заступник генсека

НАТО надалі допомагатиме Україні посилювати кіберзахист – заступник генсека

Укрінформ
Північноатлантичний альянс, який вже тривалий час надає допомогу Україні у зміцненні її спроможностей з кібернетичної безпеки, продовжить цю роботу в умовах зростання загроз з боку Російської Федерації.

Про це під час віртуального виступу на кібернетичному форумі Cybersec Global 2022 у Брюсселі заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, повідомляє Укрінформ з посиланням на повідомлення на сайті НАТО.

«Говорячи про напругу між Росією і Україною під час ключової промови, заступник генерального секретаря підкреслив, що НАТО роками працювало з Україною для підвищення її кібернетичної безпеки, і буде продовжувати це робити, не знижуючи темпів. Він заявив, що використання гібридних атак проти України, включаючи кібернетичні атаки та дезінформацію, а також концентрація озброєнь на її кордонах, лише підкреслює важливу роль розвинутих технологій у сучасній війні», - йдеться у повідомленні.

Джоане зазначив, що Китай і Росія вкладають великі інвестиції та розробляють нові технології, не враховуючи при цьому прав людини або положень міжнародного законодавства, та при цьому кидають агресивний виклик технологічним спроможностям Альянсу.

Він зауважив, що метою НАТО є збереження ролі лідера у розробці та застосуванні новітніх технологій, у тому числі – у сферах штучного інтелекту, автономних систем, біотехнології, опрацювання великих баз даних, гіперзвукових засобів, квантових комп’ютерних систем та космосу. Під час Брюссельського саміту у червні 2021 року союзники по Альянсу погодили основи нової політики НАТО у сфері кібернетичної оборони, посилення стійкості критичної інфраструктури та мереж постачання.

Читайте також: Хакери, що атакували державні сайти України, пов'язані зі службами РФ - польський дипломат

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 14 січня 2022 року хакери масово атакували українські урядові сайти. Тоді постраждали понад 70 державних вебсайтів, 10 з яких зазнали несанкціонованого втручання. Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України вдалося швидко поновити дієздатність більшості державних ресурсів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-