Під час зустрічі радників «Норманді» ми хочемо «пройтись» по Мінських домовленостях - Єрмак

Під час зустрічі радників «Норманді» ми хочемо «пройтись» по Мінських домовленостях - Єрмак

Укрінформ
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак розраховує, що на зустрічі радників лідерів "Нормандського формату" в Парижі вдасться пропрацювати кожен пункт Мінських домовленостей і розмова буде конструктивною.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV, повідомляє Укрінформ.

"Думаю, що також матимемо можливість і це є наша позиція - дійсно пройтись повністю по Мінським домовленостям, по цьому документу. Українська сторона має чіткі відповіді та позицію по кожному з пунктів. Ми готові аргументовано відстоювати українську позицію", - сказав очільник ОП.

Єрмак розраховує на конструктивний діалог, який по часу відбуватиметься стільки, скільки потрібно.

Читайте також: Жодних передумов для проведення зустрічі радників «Норманді» не висувалось - Єрмак

Він також підкреслив, що попри низку питань, які, за його словами, є до Мінських угод, вони наразі є "дійсно єдиною платформою, на якій можна сьогодні працювати".

"Я не знаю, який сенс укладали люди, які ухвалювали рішення щодо Мінських домовленостей... Ми будемо виконувати Мінські домовленості виключно в українських інтересах і виключно відповідно до норм міжнародного права", - підкреслив Єрмак.

Читайте також: Радники «Нормандського формату» планують зустрітися 26 січня - ОП

Як повідомляв Укрінформ, проведення зустрічі політичних радників лідерів країн "Нормандського формату" заплановане на 26 січня у Парижі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-