Стефанішина обговорила посилення координації з НАТО в умовах наростання агресії РФ

Стефанішина обговорила посилення координації з НАТО в умовах наростання агресії РФ

Укрінформ
Віцепремʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина обговорила з головою Представництва НАТО Карен Мактір шляхи посилення координації в умовах зростання безпекових загроз.

Як передає Укрінформ про це Офіс віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції повідомляє у Фейсбуці.

Стефанішина привітала голову Представництва з призначенням на посаду та наголосила на важливості подальшої інтенсифікації діалогу Україна-НАТО.

«Наша спільна мета - використовувати всі можливі засоби для ефективної протидії безпековим загрозам у регіоні. Подальше розширення співпраці Україна-НАТО в цьому випадку може стати не лише ключем до зміцнення обороноздатності України, а також значно посилити безпеку союзників»,- заявила Стефанішина.

Читайте також: Російська агресія: Кулеба закликав українців не піддаватися паніці

Віцепрем’єр зазначила, що Україна високо цінує підтримку НАТО, водночас наголосивши, що навіть в умовах серйозних безпекових загроз важливо не втрачати з фокусу уваги порядок денний, пов’язаний з реформами. У цьому контексті учасники зазначили важливість спільної комунікації виконання Річної національної програми.

Також співрозмовники зупинились на питаннях підготовки до майбутнього саміту НАТО в Мадриді та важливості напрацювання Стратегічної концепції Альянсу, яка стане дорожньою картою НАТО на наступне десятиліття й визначить курс Альянсу щодо роботи з країнами-аспірантами.

Читайте також: Канада і Британія продовжать роботу тренувальних місій в Україні - Стефанішина

Як повідомляв Укрінформ, нова Стратегічна концепція НАТО, яка має бути ухвалена наступного року під час саміту альянсу у Мадриді, відобразить важливість співпраці НАТО з партнерами, а також право кожної суверенної держави обирати, частиною якої організації з безпеки вона прагне бути.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-