Стефанішина

22 вересня 2023

19 вересня 2023


Стефанішина обговорила з комісаром ЄС Вагреї виконання семи рекомендацій Єврокомісії

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та комісар ЄС з політики сусідства та переговорів щодо розширення Олівер Варгеї обговорили сім рекомендацій Єврокомісії та підтримку процесу вступу України до Євросоюзу.


Україна сподівається на важливі політичні рішення від ЄС - Стефанішина

Україна попри нинішню ситуацію щодо експорту зерна розраховує на політичну та військову підтримку від ЄС та сподівається до кінця року отримати від Євросоюзу важливі політичні сигнали на шляху до членства у Спільноті.

14 вересня 2023


Стефанішина запропонувала Столтенбергу скликати Раду Україна-НАТО з питань енергобезпеки

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина пропонує провести засідання Ради Україна-НАТО з питань енергетичної безпеки через можливу активізацію російських атак на енергетичний комплекс.

12 вересня 2023

09 вересня 2023


Надання у Вільнюсі гарантій вступу України до НАТО могло б змінити хід війни — Стефанішина

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина вважає, що Україна не отримала більшого на вільнюському саміті НАТО, оскільки лідери країн Альянсу не ризикнули взяти на себе надто велику відповідальність.

05 вересня 2023

30 серпня 2023

17 серпня 2023


Україна не виконає на 100% усіх рекомендацій Єврокомісії до жовтня - Стефанішина

У жовтні Україна не почує, що виконала всі сім рекомендацій Європейської комісії, але закриє повністю лише деякі з них. Водночас держава розцінює грудень 2023 року як останню нагоду для політичного рішення про початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу.


Стефанішина назвала причини, чому обмеження агроекспорту в ЄС стало для України уроком

Ініційоване Польщею обмеження на український аграрний експорт, запроваджене Єврокомісією до 15 вересня, стало важливим уроком для України в питанні майбутніх переговорів про вступ до Євросоюзу і доступ до фінансових інструментів ЄС до набуття повноправного членства.

09 серпня 2023


Уряд провів триденні консультації з нацменшинами на Закарпатті

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина закликала представників національних спільнот активно долучатися до процесу розробки та наповнення державної цільової національно-культурної програми «Єдність у розмаїтті».

01 серпня 2023

20 липня 2023


Стефанішина закликала партнерів спільно працювати над безперешкодним експортом до ЄС

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина закликає партнерів співпрацювати над забезпеченням безперешкодного українського експорту до Євросоюзу.

19 липня 2023


Стефанішина зустрілася з керівниками місій та послами держав-членів НАТО

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина обговорила з керівниками місій та послами держав-членів НАТО подальші кроки для практичної реалізації рішень Вільнюського саміту.

12 липня 2023

10 липня 2023


Україна за відсутності запрошення до НАТО у Вільнюсі перегляне стратегію безпеки - Стефанішина

Україна у разі відсутності або відтермінування рішення про запрошення до членства в НАТО на саміті у Вільнюсі муситиме переглянути стратегію безпеки з акцентом на двосторонні гарантії.

09 липня 2023

07 липня 2023

05 липня 2023


Остаточні рішення про вступ України до НАТО можуть ухвалити у Вільнюсі - Стефанішина

Союзники України по НАТО мають усвідомлювати, що наразі саме той момент, коли українські громадяни мають почути політичне рішення щодо приєднання України до Альянсу, і саме від міжнародних партнерів залежить успішність саміту у Вільнюсі.

28 червня 2023

26 червня 2023


Стефанішина прокоментувала висновок Венеційської комісії щодо закону про нацменшини

Рекомендація Венеційської комісії щодо поновлення привілейованого статусу російської мови після завершення війни Росії проти України є великою репутаційною втратою для самого органу.

23 червня 2023


На засіданні РНБО визначали кроки для виконання семи рекомендацій Єврокомісії – Стефанішина

На сьогоднішньому засіданні Ради національної безпеки і оборони було визначено конкретні кроки для повного виконання всіх семи рекомендацій Єврокомісії і початку переговорів про вступ цього року.


Вступ до ЄС: Стефанішина прогнозує, що Україна до осені виконає решту завдань Єврокомісії

Україна розраховувала на вищу проміжну оцінку від Європейської комісії щодо виконання семи рекомендацій у межах підготовки до вступу в ЄС, водночас визнання прогресу в їх виконанні є безпрецедентним.

21 червня 2023


Стефанішина обговорила із заступником генсека НАТО очікування від саміту у Вільнюсі

Віце-премʼєр-міністр з питань євроінтеграції Ольга Стефанішина на зустрічі з заступником генсека НАТО Томасом Гоффусом наголосила на важливості отримання у Вільнюсі чіткого політичного сигналу щодо членства України в Альянсі.

20 червня 2023

19 червня 2023


В Україні запустили інформкампанію про сексуальне насильство, пов’язане з війною

Офіс віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) запустили інформкампанію для привернення уваги суспільства до проблеми та діяльності Центрів допомоги врятованим.

11 червня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-