Стефанішина

23 вересня 2020

10 вересня 2020

08 вересня 2020

07 вересня 2020


Кукурудза і не тільки: Україна прагне ще більше експортувати в Китай - Стефанішина

Україна має намір відновлювати та розширювати експорт сільськогосподарської продукції, залучати китайські інвестиції в сільськогосподарські індустріальні та технопарки в Україні, інфраструктурі та енергетичні проєкти.

04 вересня 2020

03 вересня 2020


Уряд уповноважив Стефанішину підписати із ЄС п’ять додаткових угод

Кабінет міністрів схвалив проєкти п’яти додаткових угод до чинних угод з Європейським Союзом і уповноважив віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину підписати їх у формі обміну листами.

02 вересня 2020


В Україні створять орган для виконання Угоди про асоціацію України з ЄС

Кабінет міністрів на засіданні 2 вересня ухвалив рішення створити комісію з питань координації виконання Угоди про асоціацію України з ЄС, до складу якої увійде весь уряд на чолі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

21 серпня 2020


Стефанішина провела першу регіональну консультацію щодо оновлення Угоди про асоціацію

Перша регіональна консультація з бізнес-спільнотою щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС відбулась в Одесі під егідою віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

17 серпня 2020


Стефанішина: Польща буде одним із головних партнерів України з протидії гібридним загрозам

Варшава буде одним з основних партнерів Києва щодо узагальнення досвіду і розробки інструментів стійкості для протидії гібридним загрозам, що здійснюватиметься у рамках Програми розширених можливостей НАТО.

15 серпня 2020


Стефанішина взяла участь у відкритті у Варшаві виставки щодо союзу Петлюри з Пілсудським

Виставка до 100-річчя Варшавської битви, присвячена союзу Польського війська та війська УНР, під назвою “За нашу і вашу свободу” відкрилася у суботу у варшавському парку “Королівські Лазні”.


Cтефанішина обговорила ситуацію в Білорусі з головою Бюро нацбезпеки Польщі

Безпекова ситуація в регіоні, зокрема останні події в Білорусі, були предметом переговорів у Варшаві віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної і голови Бюро національної безпеки (BBN) Польщі Павела Солоха.


"Полум'я братерства": Стефанішина у Варшаві вшанувала пам'ять вояків УНР

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина взяла участь у спільній акції українських пластунів та польських скаутів щодо вшанування пам'яті вояків УНР.

14 серпня 2020

11 серпня 2020

05 серпня 2020

31 липня 2020

27 липня 2020


Угода про асоціацію Україна-ЄС: уряд збере бізнес на діалог

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина у вівторок проведе Перший діалог з українським бізнесом щодо оновлення Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

24 липня 2020


Стефанішина: Комісію зі співпраці у Пекіні важливо провести до кінця року

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина сподівається на проведення у Пекіні до кінця цього року засідання Комісії щодо співпраці України та Китаю.

23 липня 2020

22 липня 2020


Провід Світового конґресу українців обговорив зі Стефанішиною співпрацю СКУ з урядом України

Провід Світового конґресу українців (СКУ) провів днями зустріч з віцепрем’єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною.

21 липня 2020

16 липня 2020


ЄС дає Україні €105 мільйонів на малий бізнес та реформи

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина підписала три угоди з Європейською комісією на фінансування нових програм допомоги ЄС для України на 105 млн євро.

15 липня 2020

09 липня 2020


Україна розвиватиме безпекову співпрацю як з НАТО, так і з Євросоюзом - Стефанішина

Україна не бачить суперечності між намірами Євросоюзу посилювати власні оборонні спроможності та роллю НАТО у забезпечені європейської стабільності, оскільки намагається розвивати інтенсивні відносини у цих сферах з обома структурами.

08 липня 2020


Стефанішина анонсувала нову концепцію комунікації у сфері взаємодії з НАТО

Учасники Комісії Україна - НАТО, засідання якої на рівні послів відбулось у Брюсселі, обговорили подальші кроки з практичного наповнення співпраці, зокрема, з урахуванням нового статусу України як партнера з розширеними можливостями.

07 липня 2020


Стабілізація ситуації навколо НБУ сприятиме співпраці між Україною і ЄС – Стефанішина

Події кількох минулих днів показали, що зміна у керівництві Національного банку України не вплине на незалежність цієї структури, що матиме позитивний ефект для стабільної взаємодії України з Європейським Союзом.


Дива не станеться, ЄС не відкриє Україні одразу всі кордони - Стефанішина

Однією із тем переговорів, яку урядова делегація України провела сьогодні в Брюсселі з представниками Єврокомісії, була ситуація навколо пандемії коронавірусу та покращення обміну епідеміологічними даними, що сприятиме скорішому відкриттю кордонів.

06 липня 2020


Стефанішина їде до Брюсселя

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина 7-8 липня перебуватиме у Брюсселі та зустрінеться з високопосадовцями НАТО і Європейського Союзу.

02 липня 2020

29 червня 2020

16 червня 2020


Стефанішина подякувала ООН та Євросоюзу за допомогу у боротьбі з COVID-19

Тісна співпраця між урядом та міжнародними партнерами у проведенні системних реформ, передбачених Програмою діяльності уряду, є також необхідною умовою для успішного подолання негативних наслідків пандемії COVID-19.

15 червня 2020

05 червня 2020


В Світовому конґресі українців чекають від Стефанішиної наступних кроків на шляху України до ЄС і НАТО

У Світовому конґресі українців (СКУ) від віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної очікують наступних конкретних кроків на шляху України до ЄС і НАТО.

04 червня 2020


Стефанішина і Ткаченко склали присягу членів Кабміну

Новопризначені віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина і міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко склали присягу членів Кабінету міністрів.


Рада призначила віцепрем’єрку та міністра

Верховна Рада призначила Ольгу Стефанішину на посаду віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики.

02 червня 2020


Відбір до НСЗУ: депутат Ради намагалася провести трансляцію співбесід у Facebook

Депутат ВР від партії “Голос” Ольга Стефанишина намагалася здійснити пряму трансляцію з процедури співбесіди кандидатів на посаду голови Нацслужби здоров’я, яку в онлайн-режимі з МОЗ проводив міністр Максим Степанов.

01 червня 2020


"Слуги народу" погодили кандидатуру Стефанішиної на посаду віцепрем'єра з євроінтеграції - депутат

Фракція "Слуга народу" погодила гендиректора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгу Стефанішину на посаду віцепрем'єр-міністра з питань євроінтеграції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-