Положення про реєстр олігархів вже «на виході» - секретар РНБО

Положення про реєстр олігархів вже «на виході» - секретар РНБО

Укрінформ
Реєстр олігархів розміщуватиметься на технологічному майданчику інформаційно-аналітичної системи «СОТА» у вигляді окремого сервісу, положення про нього готується.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю “Українській правді”, повідомляє Укрінформ.

“Так, це буде створення Реєстру на технологічному майданчику системи СОТА у вигляді окремого сервісу. У СОТА є три частини: є частина публічна, яка доступна для всього суспільства, там, де відкрита інформація. Є частина СОТА, де документи для службового користування, і є СОТА з грифом "таємно", - зазначив Данілов.

Щодо деталей реєстру Данілов зауважив, що зараз уже “на виході” положення про нього.

Читайте також: Закон про олігархів не спрямований проти когось конкретного - Єрмак

Водночас він не назвав точної кількості олігархів, які можуть потрапити до реєстру, підкресливши, що має відбутися перевірка згідно з визначеними законодавством критеріями.

“Ми на сьогоднішній день попередньо відпрацьовуємо це питання. І я не можу сказати, що буде в результаті. Наше бажання доволі просте: щоб там взагалі нікого не було, щоб вони прийняли відповідні правила, які є в державі, відповідно до закону, тоді буде все добре”, - сказав секретар РНБО.

Як повідомлялося, Верховна Рада 23 вересня 2021 року ухвалила Закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)». 4 листопада його підписав Голова ВР Руслан Стефанчук, а наступного дня — Президент Володимир Зеленський.

Читайте також: Зеленський: Закон про олігархів запрацював у перший же день після підписання

Секретар РНБО Олексій Данілов анонсував на травень визначення перших олігархів та внесення їх у відповідний реєстр.

У жовтні в РНБО презентували сучасну інформаційно-аналітичну систему Головного ситуаційного центру країни "СОТА".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-