Протимінна діяльність та сховище для відпрацьованого ядерного палива: що сьогодні розгляне уряд

Протимінна діяльність та сховище для відпрацьованого ядерного палива: що сьогодні розгляне уряд

Укрінформ
Кабінет Міністрів на засіданні у середу, 10 листопада, планує утворити Національний орган з питань протимінної діяльності.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на порядок денний засідання, оприлюднений на Урядовому порталі, вніс на розгляд відповідний проєкт постанови міністр оборони Олексій Резніков.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна ініціювала затвердження порядку виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), не виплачених за період до місяця відновлення їх виплати, внутрішньо переміщеним особам та особам, які відмовилися від довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та зареєстрували місце проживання та постійно проживають на контрольованій Україною території. Вона пропонує затвердити та порядок організації виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок, а також утворити міжвідомчу робочу групу з питань грошового та пенсійного забезпечення військовослужбовців і деяких інших осіб.

Читайте також: Тариф на розподіл газу може зрости тільки в межах інфляції – Шмигаль

Міністр енергетики Герман Галущенко виступає за припинення ліквідації Національної акціонерної компанії “Енергетична компанія Україниˮ, а міністр внутрішніх справ Денис Монастирський - за внесення змін до положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу.

Керівник Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець планує ініціювати розгляд питання «щодо небезпечних порід собак».

Урядовці можуть розглянути питання про наукові об’єкти, що становлять національне надбання, а також затвердити порядок оплати праці членів комісій з всеукраїнського референдуму.

Читайте також: Шмигаль: Проєкт змін до Конституції щодо децентралізації - на фінальній стадії

У порядку денному - деякі питання реалізації експериментального проєкту щодо застосування відображення в електронній формі інформації, що міститься у посвідці на постійне проживання та посвідці на тимчасове проживання, а також затвердження плану заходів щодо запровадження міжнародних стандартів фінансової звітності у Пенсійному фонді на період до 2025 року.

Міністри мають намір виділити кошти для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в цій операції.

Вони планують погодити і два законопроєкти, які потім внесуть на розгляд Верховної Ради. Зокрема, зміни до закону про державну службу щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці держслужбовців на основі класифікації посад, а також змін до закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проєктування та будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій.

Читайте також: Луцький завод «Мотор» конкурентоспроможний на світовому рівні – Шмигаль

Урядовці також мають намір погодити низку проєктів глави держави. Зокрема, про премії Президента України у сфері волонтерської діяльності, про стипендії для видатних та молодих і перспективних спортсменів з олімпійських видів спорту та їх тренерів, про внесення змін до складу делегації України для участі у переговорах щодо підготовки проєкту змін до договору про заснування Енергетичного співтовариства.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-