Стефанчук пропонує раз на місяць проводити в парламенті День євроінтеграції

Стефанчук пропонує раз на місяць проводити в парламенті День євроінтеграції

Укрінформ
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук виступає за ідею раз на місяць проводити День європейської інтеграції у парламенті.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради, про це спікер сказав під час зустрічі із Головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом, керівником департаменту з політичних питань, аналізу та звітності Представництва ЄС в Україні Артуром Гебалем і спеціалістом політичного відділу Представництва ЄС Димитрієм Горчаковим.

«У мене є ідея — раз на місяць проводити День європейської інтеграції у парламенті. Моїм пріоритетом роботи є виконання Копенгагенських критеріїв і вступ України до ЄС», — наголосив Стефанчук.

Він також зауважив, що пріоритетом для нього є виконання Україною Копенгагенських критеріїв і вступ до ЄС.

Стефанчук подякував учасникам зустрічі за те, що вони роблять для європейських перспектив України. Водночас Голова парламенту зазначив, що Україна своєю чергою також робить важливі кроки на шляху до євроінтеграції.

Читайте також: Євроінтеграція допоможе Україні долучитися до системи європейського виробництва — експерт

Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас висловив сподівання на продовження співпраці з Україною та підтримав ідею «євроінтеграційного дня» у Верховній Раді.

У межах зустрічі сторони також обговорили законопроєкти, які стосуються судової реформи, реформи СБУ, антикорупційної стратегії, земельної реформи, а також щодо вдосконалення корпоративного управління.

Стефанчук звернув увагу на важливість співпраці Верховної Ради з Європарламентом.

Читайте також: Стефанчук направив законопроєкт про місцевий референдум до Венеційської комісії

Як повідомлялося, 21 жовтня у ВР було проведено позачергове засідання, де ухвалили 14 законопроєктів, присвячених європейській інтеграції. Також депутати підтримали законодавчі ініціативи, які стосувалися ратифікації міжнародних угод.

Фото: rada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-