Зараз партнерство з Україною є найміцнішим – командувач Нацгвардії Каліфорнії

Зараз партнерство з Україною є найміцнішим – командувач Нацгвардії Каліфорнії

Фото, відео
Укрінформ
Партнерство Національної гвардії штату Каліфорнія (США) з українськими військовими структурами перебуває на дуже високому рівні, і з кожним днем лише міцнішає.

Про це заявив у середу в ексклюзивному коментарі Укрінформу в Вашингтоні командувач Національної гвардії Каліфорнії генерал Девід Болдвін.

«Я залучений до партнерства (з Україною –ред.) з 1993 року. Зараз воно міцне як ніколи, і з кожним днем стає ще сильнішим», - відповів генерал на прохання оцінити рівень двосторонньої взаємодії.

Він підкреслив, що Нацгвардія Каліфорнії дуже тісно співпрацює з українською стороною. «Ми вчимося один у одного, і зараз стали більше ніж просто партнерами – це радше нагадує родинні стосунки», - зазначив Болдвін.

Коментуючи запитання, наскільки українські Збройні сили наблизилися до стандартів НАТО, американський генерал підкреслив, що ЗСУ з кожним днем стають все кращими.

«Їхнє керівництво продовжує наполегливо працювати над досягненням або навіть перевершенням цих стандартів. Ми дуже пишаємося тим, що співпрацюємо з ними, і ми дуже вражені прогресом, який вони досягають», - зауважив командувач Національної гвардії Каліфорнії.

Генерал Болдвін у середу поклав квіти на місці меморіальної інсталяції, відкритої в Українському домі в Вашингтоні до Дня захисників і захисниць України.

Читайте також: У США відбувся благодійний концерт українського бандуриста-віртуоза

«Українці в буквальному сенсі перебувають на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу – не тільки України і США. Отже ті жертви, які українські військові та звичайні люди приносять щодня у протистоянні російській агресії, ми в Америці не забуваємо», - зауважив американський генерал.

Саме тому, за його словами, інсталяція на території Українського дому є важливою, адже вона нагадує про те, що у світі існують загрози, на які потрібно давати спільну відповідь.

Як повідомлялося, Національна гвардія Каліфорнії співпрацює з Україною і сферах безпеки та оборони з 1993 року. З початком збройної агресії проти України у 2014 році ця взаємодія суттєво активізувалася.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-