Довибори в Раду: ЦВК затвердила форму та колір бюлетенів

Довибори в Раду: ЦВК затвердила форму та колір бюлетенів

Укрінформ
Центральна виборча комісія затвердила форму, колір і текст виборчих бюлетенів з проміжних виборів народних депутатів України 31 жовтня 2021 року для голосування в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та №197 (Черкаська область) 31 жовтня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ЦВК.

“Текст виборчих бюлетенів друкується державною мовою лише з одного боку на аркуші розмірами 200 х 400 мм (в ОВО № 184) та 200 х 600 мм (в ОВО № 197) світло-фіолетового кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу”, - ідеться в повідомленні.

Також на бюлетені має бути проставлено номер виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня.

Читайте також: Довибори в Раду: на Черкащині зареєстрували 26 кандидатів, є повні тезки

Водночас у ЦВК зазначили, що у переліку зареєстрованих кандидатів у депутати виявлено непоодинокі випадки збігу в прізвищах та іменах, а інколи – й по батькові кандидатів у депутати, які можуть ввести виборців в оману та перешкоджати вільному здійсненню громадянами свого виборчого права, діяльності інших суб’єктів виборчого процесу.

“За вказаних обставин, ураховуючи баланс інтересів різних суб’єктів виборчого процесу, Комісія вважає ефективним способом забезпечення дотримання гарантій реалізації активного та пасивного виборчого права громадян, який відповідатиме основним засадам проведення демократичних виборів, – затвердження форми виборчого бюлетеня із зазначенням порядкових номерів у відповідних графах”, - поінформував член ЦВК Сергій Постівий.

Читайте також: ЦВК зареєструвала на довибори в Раду вже 32 кандидати

Він додав, що порядкові номери, зазначені у виборчому бюлетені, не будуть змінюватися, у тому числі у разі скасування реєстрації кандидата в депутати чи вибуття кандидата в депутати з балотування.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область).

Рішення прийнято у зв’язку з тим, що раніше обрані в округах народні депутати були достроково позбавлені мандатів, оскільки народного депутата Ігоря Колихаєва (184-й округ) обрано Херсонським міським головою на місцевих виборах 2020 року, а народного депутата Олександра Скічка (197-й округ) призначено головою Черкаської ОДА.

Читайте також: Довибори в Раду: ЦВК зареєструвала «двійника» кандидата від «Слуги народу» у 184 окрузі

1 вересня в цих округах розпочався виборчий процес проміжних виборів народних депутатів.

Усього на проміжних виборах в ОВО №184 та 197 зареєстровано 45 кандидатів у народні депутати.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-