У двох округах стартував виборчий процес на проміжних виборах у Раду

У двох округах стартував виборчий процес на проміжних виборах у Раду

Укрінформ
У середу, 1 вересня, в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область) розпочався виборчий процес проміжних виборів народних депутатів.

Це передбачено постановами Центральної виборчої комісії № 152 та № 153 від 9 квітня, повідомляє Укрінформ.

Згідно з документами, виборчий процес розпочинається за 60 днів до дня проведення виборів, призначених на 31 жовтня 2021 року.

Затверджений ЦВК календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення зазначених проміжних виборів передбачає, що подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати триватиме до 30 вересня, рішення щодо реєстрації має бути ухвалене не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття документів.

Читайте також: Через агресію РФ місцеві вибори в жовтні на Донеччині й Луганщині неможливі - ЦВК

З наступного дня після реєстрації кандидата розпочнеться передвиборча агітація, яка триватиме до 29 жовтня.

30 жовтня – день тиші.

Голосування відбудеться у неділю, 31 жовтня.

Результати виборів ЦВК встановлюватиме до 15 листопада.

Читайте також: Вибори в ОРДЛО можливі лише після виведення російських військ

Як повідомляв Укрінформ, Центральна виборча комісія призначила на неділю, 31 жовтня, проміжні вибори народних депутатів в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область).

Рішення прийнято у зв’язку з тим, що раніше обрані в округах народні депутати були достроково позбавлені мандатів, оскільки народного депутата Ігоря Колихаєва (184-й округ) обрано Херсонським міським головою на місцевих виборах 2020 року, а народного депутата Олександра Скічка (197-й округ) призначено головою Черкаської ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-