Зеленський увів у дію рішення РНБО про кібероборону держави

Зеленський увів у дію рішення РНБО про кібероборону держави

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 14 травня "Про невідкладні заходи з кібероборони держави".

Як передає Укрінформ, відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Згідно з документом, указ набирає чинності з дня його опублікування.

Контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.

Згідно з рішенням РНБО, уряду доручено:

“Невідкладно з метою створення у системі Міністерства оборони України кібервійськ та набуття ними відповідних спроможностей здійснити розрахунки потреб щодо: обсягу матеріально-технічних та фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення належного функціонування кібервійськ; комплектування особового складу кібервійськ з урахуванням оптимального співвідношення військовослужбовців, працівників Міністерства оборони України, а також зарахованих у запас, резервістів та інших категорій осіб", - ідеться у документі.

Читайте також: Деркач, Пушилін та інші: Президент увів у дію рішення РНБО про санкції

Крім того, за результатами розрахунків у двомісячний строк розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт щодо створення та функціонування у системі Міністерства оборони України кібервійськ.

Як повідомляв Укрінформ, 14 травня на засіданні РНБО ухвалила Стратегію розвитку кібербезпеки на наступні п'ять років.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-