Уряд затвердив порядок надання допомоги малозабезпеченими сім’ям

Уряд затвердив порядок надання допомоги малозабезпеченими сім’ям

Укрінформ
Кабінет Міністрів запровадив механізм допомоги непрацюючим працездатним особам з-поміж членів малозабезпечених сімей для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення ухвалено урядом без обговорення на засіданні в середу, 21 квітня.

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту постанови, документ передбачає затвердження Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, її розмір та умови повернення.

Зазначається, що головним механізмом стимулювання громадян до повернення на ринок праці є надання безвідсоткової поворотної одноразової допомоги. Така фінансова допомога надаватиметься непрацюючим працездатним особам з числа членів малозабезпечених сімей для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу.

Читайте також: Уряд розгляне порядок витрат на реінтеграцію молоді з окупованих територій

У пояснювальній записці також вказується, що реалізація акта в частині виплати одноразової безвідсоткової поворотної допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей проводитиметься завдяки коштам відповідної бюджетної програми («Заходи сприяння економічній самостійності малозабезпеченої сім’ї»), передбачених Міністерству соціальної політики у Державному бюджеті України на 2022 рік.

Ухвалена постанова набуває чинності з 1 січня 2022 року.

Як повідомляв Укрінформ, бізнес та наймані працівники, що постраждали від карантинних обмежень у червоних зонах, з 19 квітня можуть зареєструватися на отримання 8 тис. грн допомоги.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-