Рада продовжить обговорення «земельних» поправок і розгляне 15 законопроєктів

Рада продовжить обговорення «земельних» поправок і розгляне 15 законопроєктів

Укрінформ
Народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер продовжать розгляд поправок до законопроєкту №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», після чого заплановано проведення позачергового засідання.

Як передає Укрінформ, про це свідчить порядок денний, оприлюднений на сайті Верховної Ради.

Згідно з порядком денним, народні депутати продовжать розгляд поправок до законопроєкту №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

Напередодні парламентарії завершили розгляд поправки №1831 з 3128.

О 16:00 розпочнеться позачергове засідання Верховної Ради, на порядку денному якого президентський проєкт закону №4651 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".

Другим питанням депутати розглянуть законопроєкт №4533 "Про конституційну процедуру"

На цьому засіданні парламентарії також розглянуть у першому читанні проєкт закону №4416-1 "Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки" щодо спрощення створення та стимулювання діяльності індустріальних парків".

У другому читанні планується до розгляду законопроєкт №5197-2 про внесення змін до державного бюджету України на 2021 рік щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства.

Крім того, парламентарії мають намір розглянути проєкт закону №3774 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству".

Для включення в порядок денний і ухвалення рішення запропоновано законопроєкт №5173 "Про внесення доповнень до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення окремих аспектів декларування)".

Читайте також: Уряд підтримав законопроєкт про дерегуляцію трудових відносин

У другому читанні будуть розглянуті законопроєкти №4535 щодо розвитку інституту старост та №3695 щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною.

Останніми питаннями на позачерговому засіданні Верховна Рада розгляне проєкти законів щодо тимчасового спрощення митного оформлення і оподаткування "євроблях" (законопроєкти №4643-д і 4644-д).

Як повідомлялося, у Верховній Раді з вівторка, 16 березня, триває розгляд поправок до проєкту закону №2194. Усього до другого читанні законопроєкту винесено 3128 поправок, депутати від фракції "Опозиційна платформа - за життя" і "Батьківщина" наполягають на їх розгляді. Таким чином, депутати не можуть переходити до інших питань на чергових засіданнях, не завершивши розгляд цього законопроєкту.

Голова ВР Дмитро Разумков прогнозує, що поправки будуть розглядати орієнтовно до травня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-