Стефанчук про референдум: Це не безкоштовна забавка, його вартість - ₴2 мільярди

Стефанчук про референдум: Це не безкоштовна забавка, його вартість - ₴2 мільярди

Укрінформ
На Всеукраїнський референдум виноситимуться найважливіші для держави питання, до того ж його вартість становитиме 2 мільярди гривень.

Як передає кореспондент Укрінформу, на цьому наголосив перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Ми сформували той механізм, який сьогодні є абсолютно реальним. Референдум з будь-якого чиху проводитись не може. І так ніде не робиться у світі, для цього існує представницька влада, для цього існує парламент, який приймає закони. Референдум взагалі в багатьох країнах - це стоп-кран, якщо народ має необхідність вплинути на державу, яка йде не в ту сторону. І тому надзвичайно важливо прописати такий механізм, щоб не було зловживань», - сказав Стефанчук.

Читайте також: Перший референдум можна провести вже цього року – Стефанчук

Він зазначив, що всі бачать, що робиться у Верховній Раді з депутатським спамом, коли вносяться понад тисячу законопроєктів, які ніколи не стануть законами.

«І ми так само не хочемо, щоб так було з референдумом – тільки найбільш важливі питання, які становлять інтерес нашої нації, які становлять інтерес держави, повинні виноситись на всеукраїнський референдум. Крім цього я хочу нагадати, що це – не безкоштовна забавка, вартість цього референдуму, за різними підрахунками, це як вартість будь-якої кампанії, яка проходить в Україні, це 2 млрд гривень. І тому нам треба думати, чи варто їх потратити на якесь хайпове питання, чи все-таки ставити питання, які вирішують майбутнє країни. Тому я ще раз кажу, з 26 січня українці отримали реальний механізм впливу», - підкреслив перший віцеспікер.

Читайте також: Зеленський про референдум: Окремі депутати дуже швидко «перефарбовуються»

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 26 січня цього року ухвалила закон про «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-