Референдум

22 січня 2023

20 січня 2023

01 грудня 2022


Світовий конгрес українців відзначає річницю референдуму про незалежність України

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з Україною та українцями по всьому світі відзначає 31 річницю загальнонаціонального референдуму про незалежність, який пройшов 1 грудня 1991 року та став чітким, однозначним і незаперечним виявом волі народу України до створення незалежної суверенної української держави. 

28 жовтня 2022


Законопроєкт «Про медіа» передбачає 200 поправок до законів про вибори та референдум - Нацрада

Законопроєкт "Про медіа", який нині готується до другого читання у Верховній Раді, передбачає внесення змін до низки інших законодавчих актів, зокрема до Виборчого кодексу і Закону "Про всеукраїнський референдум".

15 жовтня 2022

09 жовтня 2022

28 вересня 2022

26 вересня 2022

23 вересня 2022


Стефанчук: Псевдореферендуми не матимуть жодної юридичної сили, а на організаторів чекатиме суд

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук наголошує, що псевдореферендуми на тимчасово захоплених росіянами українських територіях не матимуть жодної юридичної сили, а на їх організаторів чекатиме суд.


Наші історичні землі: комік пропонує рф провести «референдум» про приєднання до Нідерландів

Ведучий шоу на нідерландському телебаченні Ар'єн Любах запропонував керівництву Кремля провести «референдум», за результатами якого Росія стала б одним із суб'єктів Королівства Нідерланди. За словами телеведучого, Росія – це «нідерландські історичні землі». 


НАТО застерігає рф від проведення «референдумів» на територіях України

Північноатлантична Рада застерегла росію щодо проведення шахрайських «референдумів» на тимчасово окупованих територіях України, оскільки ці дії, як і оголошення росією «часткової мобілізації», є кроком до ескалації у злочинній агресивній війні росії проти України.


росія поводиться як держава-вигнанець – прем’єр Ірландії

Агресія росії, свідчення звірств, які її війська залишили за собою в Бучі, Ізюмі та інших містах України, обстріли атомних електростанцій, наміри анексії українських територій – все це свідчить про те, що росія вже поводиться як держава-вигнанець.


Усі центри підготовки до «референдумів» росіяни облаштовують у багатолюдних місцях – розвідка

На тимчасово захоплених територіях України загарбники облаштовують свої центри підготовки до псевдореферендумів у місцях, де зосереджується велика кількість цивільного населення, на голосування зганяють усіх, хто брав «гуманітарну допомогу».

22 вересня 2022


Провокація і цинізм: ЦВК закликає українців не ходити на псевдореферендуми

Заплановані до проведення на тимчасово захоплених росією українських територіях псевдореферендуми не мають нічого спільного із законом і міжнародними стандартами, тому не матимуть жодних юридичних наслідків.


Пропаганда з «референдумами» розрахована на внутрішню російську аудиторію – Веніславський

Будь-які псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях ніким у цивілізованому світі визнані не будуть і жодних юридичних наслідків для міжнародної спільноти не матимуть

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-