Референдум

10 липня 2020


Експерт — про поправки до Конституції РФ: Це не референдум, а показуха

Референдум щодо обнулення повноважень президента РФ Володимира Путіна проводився задля того, щоб продемонструвати західним державам, що в Росії все відбувається в демократичний спосіб і продовження повноважень президента - це бажання саме народу.

06 липня 2020

03 липня 2020


Україна в ОБСЄ закликала до санкцій через "референдум" РФ на окупованих територіях

Україна закликає міжнародних партнерів відреагувати, у тому числі посиленням санкційного тиску, на залучення Росією жителів окупованих територій Донбасу та Криму до голосування за поправки до конституції РФ.

01 липня 2020


Україна закликає ООН засудити російське "голосування" на окупованих територіях

Україна виступила з осудом в ООН щодо проведення Росією "голосувань" на референдумі в тимчасово окупованих Криму, а також частинах Донецької̈ та Луганської областей, заявивши, що їхні результати не можуть вважатися легітимними.


МЗС засуджує участь євродепутатів у спостереженні за "референдумом" у Криму

МЗС України висловило протест з приводу незаконного візиту до тимчасово окупованої АР Крим депутатів Європарламенту, у тому числі президента Асоціації "Франко-російський діалог" Тьєррі Маріані, а також окремих представників Німеччини, Угорщини та Болгарії.

30 червня 2020

29 червня 2020

27 червня 2020

24 червня 2020


Разумков сказав, коли Рада зможе розглянути законопроєкт щодо референдуму

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков висловив сподівання, що ВР зможе розглянути у другому читанні законопроєкт №3612 "Про народовладдя через всеукраїнський референдум" наприкінці поточної сесії парламенту.

20 червня 2020

19 червня 2020


Євросоюз занепокоєний намірами РФ щодо участі мешканців ОРДЛО та Криму у референдумі

Наміри Росії забезпечити голосування мешканців окупованих Донбасу та Криму на референдумі про зміни до конституції РФ є черговим порушенням духу Мінських домовленостей та суверенітету України.


Голосування на референдумі РФ мешканців окупованого Донбасу і Криму є незаконним – МЗС

Голосування мешканців окупованого Донбасу з російськими паспортами та окупованого Криму на конституційному референдумі РФ є незаконним з точки зору міжнародного права і грубим порушенням державного суверенітету України

18 червня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-