Офіс Президента готує турне Зеленського країнами Азії у другому півріччі

Офіс Президента готує турне Зеленського країнами Азії у другому півріччі

Укрінформ
Турне Президента України країнами Азії планують провести у другому півріччі 2021 року.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква у статті для "Дзеркала тижня".

"Працюємо над організацією азійського турне Президента України у другому півріччі 2021 року. Маємо чимало економічних інтересів у Кореї, В'єтнамі, Таїланді, Сінгапурі — це і будуть основні напрямки зазначеного турне", - написав він.

Крім того, Жовква зауважив, що у відносинах із Китаєм ключовим завданням є розвиток взаємовигідної торговельно-економічної співпраці, передусім подальше нарощування обсягів експорту української продукції до цієї держави, розширення номенклатури експортованих товарів, зміцнення позицій на китайському ринку українських виробників сільськогосподарської продукції.

"Актуальним завданням залишатиметься залучення китайської сторони до реалізації окремих інфраструктурних проєктів в Україні", - додав він.

Читайте також: Україна напрацьовує нову «дорожню карту» відносин із США - Жовква

Жовква також звернув увагу, що "повноцінно має відкритися для України Індія — для цього є всі необхідні передумови". Він зауважив, що Україна та Індія активно налагоджують співпрацю в певних проєктах.

Як повідомлялося, у травні 2020 року Офіс Президента анонсував азійське турне Зеленського після зняття карантинних обмежень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-