У Раді сьогодні чекають на звіт Степанова

У Раді сьогодні чекають на звіт Степанова

Укрінформ
Верховна Рада на засіданні 3 листопада планує заслухати звіт міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Як передає Укрінформ, про це домовилися напередодні на погоджувальній раді керівники депутатських фракцій та груп.

Окрім того, згідно з порядком денним, парламент має розглянути у повторному першому читанні доопрацьований законопроєкт №3651-д щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій у зв'язку з утворенням (ліквідацією) районів.

Серед питань порядку денного - законопроєкт №3692 "Про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", який нардепи розглянуть у другому читанні. Документ передбачає розблокування фінансування активних програм для того, щоб активізувати працевлаштування безробітних осіб.

У другому читанні заплановано розгляд законопроєкту №2679 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі".

До включення в порядок денний і ухвалення рішення запропоновано законопроєкт №4051 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи".

Порядком денним також передбачено розгляд у першому читанні законопроєкту №3040а "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо державних запозичень".

У другому читанні нардепи планують розглянути президентський законопроєкт №3984 "Про внесення змін до Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях".

Читайте також: У Раді з’явився законопроєкт про відновлення антикорупційного законодавства

Як повідомляв Укрінформ, 17 липня Верховна Рада ухвалила постанову №3650 "Про утворення та ліквідацію районів", якою реформується субрегіональний рівень адміністративно-територіального устрою України. Замість наявних в Україні 490 районів створюється 136.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-