Рада сьогодні “візьметься” за законопроєкт про Бюро економічної безпеки

Рада сьогодні “візьметься” за законопроєкт про Бюро економічної безпеки

Укрінформ
Верховна Рада планує 3 серпня розглянути в першому читанні законопроєкт № 3087-д «Про Бюро економічної безпеки». 

Як передає Укрінформ із посиланням на сайт парламенту, про це йдеться у порядку денному засідання.

Згідно із законопроєктом, директора БЕБ призначатиме Президент за поданням конкурсної комісії, що подає на розгляд главі держави три найкращі кандидатури. Директор БЕБ буде підзвітний Верховній Раді та Президентові. Цей документ разом із двома альтернативними йому парламентарії мають намір розглянути п’ятим питанням.

Першим же питанням у четвер Рада збирається розглянути законопроєкт №3971 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення окремих виборчих процедур», що дозволить організувати проведення місцевих виборів у 2020 році з урахуванням нового адміністративно-територіального устрою.

Далі парламентарії планують розглянути проєкт постанови №0063-П щодо скасування рішення про ухвалення закону, який передбачає ратифікацію меморандуму і кредитну угоду щодо надання Україні до 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС.

Також ВР планує звільнити з посади члена Рахункової палати Олександра Яременка, котрий досягнув 65-річного віку. Відповідно до профільного закону, це – підстава для звільнення члена РП.

Разом з тим у парламенті має відбутися розгляд пропозицій Президента Володимира Зеленського до Закону «Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву». Рада ухвалила його 3 липня, а 27 липня глава держави ветував його.

Читайте також: Уряд уточнив перелік іноземців, яких пускатимуть в Україну попри заборону

Окрім того, Рада збирається включити до порядку денного та ухвалити президентський законопроєкт №3984 «Про внесення змін до Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-