Степанов – про компанію дружини: Жодного стосунку до постачання медтоварів

Степанов – про компанію дружини: Жодного стосунку до постачання медтоварів

Укрінформ
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов запевнив, що компанія його дружини матиме онкологічний профіль роботи, не пов'язаний з коронавірусом, а рішення про її створення було прийняте ще в кінці минулого року.

Про це урядовець повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Зараз у мережі розповсюджується маніпулятивна інформація про новостворену компанію моєї дружини. Зокрема, йдеться, що компанія була "створена під моє призначення" і займатиметься постачанням медичних товарів у час пандемії коронавірусу", - зазначив міністр.

Степанов поінформував, що вказана компанія є ініціативою його дружини, професійного лікаря-нефролога із багаторічними стажем, а директором фірми є адвокат Олег Закорчемний, який, за його словами, є професійним менеджером в медичній галузі і тривалий час успішно керував однією з приватних онкологічних клінік України.

"Мета єдина - надавати кращі послуги та створити онкологічну клініку європейського рівня. Отже, ця компанія не має жодного відношення до пандемії коронавірусу, адже має зовсім інший профіль", - запевнив урядовець.

Читайте також: Нам потрібне посилення карантину - Степанов

Крім того, Степанов зауважив, що рішення щодо побудови онкоцентру було прийняте ще в кінці 2019 року, коли він "займався власним бізнесом", задовго до призначення міністром охорони здоров’я.

Він також підкреслив, що гроші, які будуть витрачені на побудову онкоцентру, є особистими заощадженнями родини.

"У мене є власні накопичення, які я чесно вношу до своєї декларації. Я не ховаюся та не маніпулюю. Знаючи, що в мене є кошти, ви можете бути спокійними – я прийшов на посаду міністра не для того, аби нажитися, а для того, щоб провести реальні зміни та допомогти країні", - додав Степанов.

Читайте також: Степанов назвав пріоритети роботи на посту очільника МОЗ

Раніше ЗМІ повідомили, що дружина Максима Степанова в день його призначення міністром охорони здоров'я України зареєструвала в передмісті Одеси медичну компанію "Бестздрав".

Верховна Рада призначила Степанова на посаду міністра охорони здоров'я 30 березня, попередньо звільнивши Іллю Ємця.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-