Голова ОБСЄ сподівається на успіх "нормандської зустрічі"
Укрінформ
Діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак висловив сподівання, що запланована у грудні зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" надасть потужний імпульс останньому позитивному розвитку подій в Україні.
Про це він заявив на своїй сторінці у Twitter.
"Я вітаю повідомлення про проведення зустрічі лідерів в нормандському форматі у Парижі в грудні. Сподіваюся, що ця зустріч надасть потужний імпульс останньому позитивному розвитку подій в Україні", - заявив він.
Як повідомлялося, саміт за участю лідерів України, Франції, Німеччини та Росії (так званої нормандської четвірки) запланований на 9 грудня в Парижі.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що має намір на цій зустрічі порушити питання про конкретні терміни деокупації Донбасу, повернення заручників, вирішення безпекової ситуації та місцеві вибори.