Денісова обговорила звільнення політв'язнів РФ із німецьким омбудсменом

Денісова обговорила звільнення політв'язнів РФ із німецьким омбудсменом

Фото
Укрінформ
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у рамках YES зустрілася з уповноваженим Міністерства закордонних справ Німеччини Міхаелем Зібертом, де вони обговорили процес звільнення ув'язнених Росією громадян України.

Про це вона написала в Facebook.

"Висловила подяку за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та співпрацю з представником їх країни в ЄС... Обговорили питання щодо процесу звільнення громадян України, що відбулося 7 вересня та про наступні кроки, щодо звільнення наших громадян, які поки що перебувають в ув'язненні на територі", - написала Денісова.

Під час зустрічі вона висловила окрему подяку за співпрацю з громадянином Німеччини — Маркусом Едером — послом ЄС в РФ, який активно допомагав у розв'язанні проблем наших ув’язнених громадян, які були пов’язані зі станом здоров'я та наданням медичної допомоги.

За словами омбудсмена, під час зустрічі також обговорили питання міжнародної підтримки на всіх можливих рівнях.

Читайте також: Денісова: Переговори про наступний обмін з Росією потребують "тиші"

Крім того, було підняте питання щодо майбутньої зустрічі президентів країн-учасниць “Нормандського формату”, що може дати ще один поштовх до скорішого звільнення всіх громадян України.

Як повідомляв Укрінформ, 7 вересня 2019 року між РФ і Україною відбулося взаємне звільнення утримуваними особами у форматі "35 на 35". В Україну повернулися 35 осіб, зокрема 11 незаконно засуджених українців і 24 моряки, захоплені у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Фото: Facebook Людмили Денісової

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-