Розпуск ЦВК: Вакарчук пояснив, чому

Розпуск ЦВК: Вакарчук пояснив, чому "Голос" був проти

Укрінформ
Голова політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук наголосив, що для його фракції політична доцільність ніколи не стоятиме попереду правил, а змінювати потрібно правила, які заважають сьогодні нормально функціонувати.
Про це політик сказав у кулуарах парламенту, коментуючи непідтримання його фракцією рішення парламенту щодо дострокового припинення повноважень складу ЦВК, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Для фракції партії «Голос» завжди принциповою буде розбудова Конституції, тому що для нашої фракції важливою є тяглість нашого успіху наперед, а не ситуація, коли кожна нова політична сила, яка бере владу, підлаштовує все під себе. І це голосування – одна з ознак, які зараз відбуваються останнім часом в країні: ми змінюємо людей, думаючи, що так буде зручніше змінювати державу. Змінювати треба правила і починати треба з цього. Особливо змінювати ті правила, які заважають нам сьогодні нормально функціонувати", - зазначив Вакарчук.

При цьому він підкреслив, що колишній склад ЦВК провів достатньо чесні вибори і Президента, і парламенту, «безумовно, з різними порушеннями».

«Для «Голосу» політична доцільність ніколи не буде стояти попереду правил. Ми можемо опинитися одні в меншості від всіх. Хай нас буде тільки 20, але ми завжди будемо стояти за ті принципи, з якими прийшли в парламент і через які такі люди, як я пішли в політику. Для нас це принципово»,- додав Вакарчук.

На запитання журналістів чи зверталися до «Голосу» представники провладної політичної сили з проханням підтримати рішення щодо ЦВК, Вакарчук відповів: «Так, до нас зверталися неодноразово з різними пропозиціями різні політичні сили. Фракція «Голос» не продає політичних рішень. У нас немає, оскільки ми нова політична сила, своїх представників у ЦВК сьогодні, нам нема кого там захищати, я навіть не знаю по іменам цих людей, я більшість з них ніколи не бачив... Ми просто вважаємо, що принцип і закон повинен попереду політичної доцільності».

Читайте також: Верховна Рада розпустила ЦВК: "за" - 341

Зазначимо, що під час ухвалення рішення про розпуск ЦВК лише «Голос» і «Європейська солідарність» були фракціями, які проголосували проти.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада у п'ятницю ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-