Вакарчук

14 вересня 2019

Вакарчука “почули” - 18 вересня засідання для формування зовнішньополітичної стратегії

Спільне засідання двох профільних парламентських комітетів за участю міністра закордонних справ, профільного віцепрем'єра та представника Офісу Президента для формування засад зовнішньополітичної стратегії відбудеться 18 вересня.

13 вересня 2019

Розпуск ЦВК: Вакарчук пояснив, чому "Голос" був проти

Голова політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук наголосив, що для його фракції політична доцільність ніколи не стоятиме попереду правил, а змінювати потрібно правила, які заважають сьогодні нормально функціонувати.

11 вересня 2019

Вакарчук пропонує обговорити стратегію зовнішньої політики на "закритому" комітеті

Член Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук пропонує скликати закрите засідання, щоб обговорити питання участі України в сесіях ПАРЄ та стратегії зовнішньої політики загалом.

29 липня 2019

Вакарчук виставив на аукціон свою сорочку для підтримки проєкту "Я, Ніна"

Співак і політик Святослав Вакарчук вирішив підтримати проєкт ведучої і акторки Яніни Соколової зі створення фільму за реальними подіями з її життя. Для цього він продає на благодійному аукціоні свою сорочку.

24 липня 2019

22 липня 2019

“Голос” пропонує створити в Раді IT-комітет

Команда політичної партії “Голос” вважає доцільним створити в структурі Верховної Ради окремий комітет, члени якого опікувалися би питання розвитку високих технологій як пріоритетної галузі.

Вакарчук: Треба спростити притягнення депутатів до кримінальної відповідальності

Лідер політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук переконаний, що в Україні варто обмежити депутатську недоторканність та запровадити максимально спрощену систему притягнення парламентаріїв до кримінальної відповідальності.

Вакарчук заявляє про крадіжку голосів у Львові

Лідер партії "Голос" закликав правоохоронні органи, зокрема міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Нацполіцію, вжити всіх заходів для забезпечення чесного результату виборів в окрузі №118 у Львові.

21 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-