Мангул претендуватиме на посаду голови НАЗК після перезавантаження агентства

Мангул претендуватиме на посаду голови НАЗК після перезавантаження агентства

Укрінформ
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул має намір після перезапуску агентства подати свою кандидатуру на цю посаду.
Про це він сказав у інтерв'ю виданню TheБабель.

"Не бачу причин, щоб не претендувати на посаду глави НАЗК. Поки я працював в агентстві, ми вичавили максимум з наявних повноважень. На початку 2019 року запустили Систему автоматичної верифікації декларацій. За вісім місяців перевірили в три рази більше декларацій, ніж за три попередніх роки. Це був максимум, який ми могли отримати, враховуючи всі перешкоди", - заявив він.

Як повідомляв Укрінформ, 11 вересня передбачається розгляд Верховною Радою внесеного Президентом законопроєкту №1029 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції".

До нього внесений альтернативний законопроєкт №1029-1 депутата від "Батьківщини" Івана Крулька.

Читайте також: Рада розгляне законопроєкти про конфіскацію незаконних активів та перезавантаження НАЗК

Законопроєкт №1029, зокрема, передбачає перезавантаження роботи Національного агентства із запобігання корупції. За пропозиціями Президента, голова НАЗК має призначатися Кабміном за підсумками конкурсу, в якому вирішальну роль мають міжнародні експерти, як це було з Антикорупційним судом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-