Підготовча група визначилася з керівниками комітетів Ради

Підготовча група визначилася з керівниками комітетів Ради

Список
Укрінформ
Підготовча депутатська група визначила керівний склад майбутніх комітетів Верховної Ради IX скликання.

Відповідне рішення було ухвалене на черговому засіданні групи у вівторок, 27 серпня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, Комітет з питань аграрної та земельної політики може очолити депутат від "Слуги народу" Микола Сольський,

Комітет з питань антикорупційної політики — Анастасія Красносільська ("Слуга народу"),

Комітет з питань бюджету — Юрій Арістов ("Слуга народу"),

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг — Андрій Герус ("Слуга народу"),

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування — Михайло Радуцький ("Слуга народу"),

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики — Олександр Ткаченко ("Слуга народу"),

Комітет з питань екологічної політики та природокористування — Олег Бондаренко ("Слуга народу"),

Комітет з питань економічного розвитку — Дмитро Наталуха ("Слуга народу"),

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування — Андрій Клочко ("Слуга народу"),

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва — Богдан Яременко ("Слуга народу"),

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом — Іванна Климпуш-Цинцадзе ("Європейська солідарність"),

Комітет з питань молоді і спорту — Андрій Кожем’якін ("Батьківщина"),

Комітет з питань правової політики — Ірина Венедіктова ("Слуга народу"),

Комітет з питань правоохоронної діяльності — Денис Монастирський ("Слуга народу"),

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки — Олександр Завітневич ("Слуга народу"),

Комітет з питань освіти, науки та інновацій — Сергій Бабак ("Слуга народу"),

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин — Дмитро Лубінець (позафракційний),

Комітет з питань свободи слова - Нестор Шуфрич ("Опозиційна платформа — За життя"),

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів — Галина Третьякова ("Слуга народу"),

Комітет з питань транспорту та інфраструктури — Володимир Крейденко ("Слуга народу"), 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики — Данило Гетманцева ("Слуга народу"),

Комітет з питань цифрової трансформації — Михайло Крячко ("Слуга народу").

Кандидатуру на посаду голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради буде запропоновано згодом.

"Голова комітету обиратиметься за квотою політичної партії "Слуга народу", у нас додатково ще тривають консультації — ми надамо кандидатуру трохи пізніше", - зазначив голова підготовчої групи, голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

Також підготовча група визначила кандидатури на посади перших заступників, заступників і секретарів профільних комітетів.

Підготовча депутатська група / Фото: Багмут Павло. Укрінформ

Окрім того, учасники підготовчої групи дійшли згоди, що політичні партії зобов'язуються до 16:00 середи, 28 серпня, надати пропозиції щодо персонального складу комітетів загалом.

Читайте також: Климпуш-Цинцадзе пояснила, чому "Євросолідарність" іде в опозицію

Як повідомляв Укрінформ, 15 серпня підготовча депутатська група з-поміж новообраних народних депутатів визначила перелік із 23 профільних комітетів Верховної Ради та їх назв. Це на п'ять комітетів менше у порівняні з попереднім скликанням.

Оптимізацію кількості профільних комітетів ВР робили з огляду на ефективність попередньої роботи комітетів, заявив майбутній народний депутат від партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-