ЄС налаштований продовжити санкції проти Росії

ЄС налаштований продовжити санкції проти Росії

Укрінформ
Євросоюз має твердий намір продовжити економічні санкції стосовно РФ через її агресію проти України.

Таку позицію в ексклюзивному коментарі Укрінформу висловив заступник генерального секретаря Європейської служби зовнішніх зв'язків Педро Серрано під час форуму з питань безпеки в Вашингтоні.

"Європейський Союз твердо налаштований на підтримку територіальної цілісності України. Ми підтримуємо Україну в політичному й економічному плані, в тому числі підтримуємо шляхом санкцій (проти Росії – ред.), і ми продовжимо це робити", - зазначив європейський дипломат.

Він підкреслив, що така політична лінія Євросоюзу зберігатиметься. "Ми вимагатимемо від Росії поважати Мінські домовленості та виконувати їх. Це є сталою політикою Європейського Союзу", - зауважив Серрано.

Читайте також: Євросоюз 20 червня продовжить економічні санкції проти Росії - ЗМІ

Як повідомляв Укрінформ, Рада ЄС на своєму засіданні 20 червня має намір продовжити економічні санкції проти Росії на наступні шість місяців.

Обмеження проти РФ були введені Євросоюзом у липні 2014 року через незаконну анексію Криму й війну на сході України. У вересні 2014 року ці санкції були посилені. За процедурою, Рада ЄС щопівроку має формально переглядати своє рішення про продовження санкцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-