Зміни військового керівництва в Україні не вплинуть на співпрацю з НАТО – Столтенберг

Зміни військового керівництва в Україні не вплинуть на співпрацю з НАТО – Столтенберг

Укрінформ
Зміни, які відбулися останнім часом в керівництві Збройних сил України, не змінять характер двостороннього військового співробітництва.

Про це у вівторок під час спільної прес-конференції з Президентом України заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

"Президент Зеленський дуже чітко зазначив, що Україна буде продовжувати співробітництво з НАТО, а НАТО буде продовжувати підтримувати Україну. Ми маємо політичну співпрацю, але ми також працюємо разом у різних військових сферах, - у вдосконаленні системи управління, у тренуванні військ. НАТО надає підтримку та дорадчу допомогу у реформуванні та модернізації структур безпеки України, у її зусиллях з боротьби проти корупції. Тож ми будемо продовжувати працювати разом, у тому числі у підтриманні контактів між військовими", - сказав Столтенберг.

Читайте також: Столтенберг нагадав Зеленському про реформи, які наблизять Україну до НАТО

Він, зокрема, наголосив, що НАТО має намір продовжувати сприяння розвитку військово-морських спроможностей України, допомагати українській береговій обороні, а також діяльності Військово-морській академії в Одесі.

"Ми будемо продовжувати нашу військову співпрацю з Україною. Це потужне зобов’язання з боку союзників, яке сьогодні привітав Президент України", - додав Столтенберг.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Зеленський прибув 4 червня з першим закордонним візитом до Брюсселя.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-