Столтенберг

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 квітня 2024


НАТО працює, аби доставити в Україну більше батарей Patriot - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс працює над тим, аби надіслати Україні більше систем протиповітряної оборони, додавши, що затримки з наданням такої допомоги шкодять зусиллям Києва протистояти нападам Росії.

17 квітня 2024


ППО і снаряди для України: Зеленський поговорив зі Столтенбергом

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, під час якої обговорили стан виконання ініціатив щодо постачання снарядів для України, а також посилання ППО.

10 квітня 2024


Україна має законне право вражати військові цілі ворога за межами країни - Столтенберг

Україна має законне право використовувати зброю проти військових цілей за межами країни, оскільки реалізовує своє право на самооборону проти нападу Росії, яка використовує всі типи озброєння проти України.

06 квітня 2024


Столтенберг очікує, що до липня країни НАТО погодять створення фонду військової підтримки України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив упевненість, що союзники по Альянсу погодять довгострокову угоду про фінансування України до липня, коли відбудеться Вашингтонський саміт.

04 квітня 2024


Столтенберг відкрив Раду Україна - НАТО: Важка ситуація на фронті вимагає посилення допомоги

Союзники по НАТО продовжують послідовно підтримувати Україну, і важка ситуація, що складається на полі бою, є приводом для збільшення такої підтримки, а не для зменшення її обсягів.

03 квітня 2024


Запрошення України до НАТО буде дорівнювати її членству в Альянсі - Столтенберг

Запрошення України до НАТО, щойно воно буде зроблено, дорівнюватиме її членству в Альянсі. І на момент закінчення війни НАТО потребуватиме гарантій, що це дійсно кінець, а не пауза, після якої Росія поновить агресію. 


Столтенберг закликав усіх членів НАТО досягти встановленого рівня внесків до саміту у Вашингтоні

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав усі країни, які входять до Північноатлантичного альянсу, досягти рівня внесків на оборону до мінімум 2% від ВВП до Вашингтонського саміту в липні.


МЗС Бельгії - про фонд НАТО для України: Це інвестиція у власний захист

Міністр закордонних справ Бельгії Аджа Лябіб вважає, що створення фонду підтримки України у 100 мільярдів доларів на найближчі 5 років було б інвестицією у власний захист, однак ця ініціатива потребує обговорення.


«Гарна пропозиція»: Латвія підтримує ідею Столтенберга про створення фонду для України

Міністр закордонних справ Латвії Крішʼяніс Каріньш схвалює пропозицію Столтенберга щодо створення фонду підтримки для України. Він також вважає, що НАТО має негайно перейти до довгострокової стратегії стримування Росії.


Польща підтримує створення в НАТО 100-мільярдного фонду допомоги для України

Польща підтримує пропозицію генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про створення фонду внесків союзників на суму $100 мільярдів протягом п’яти років для України у межах пакета, який лідери Альянсу мають підписати в липні у Вашингтоні.


НАТО координуватиме роботу в рамках «Рамштайну» - Столтенберг

НАТО більше долучатиметься до координації зусиль у рамках Контактної групи оборони України у форматі «Рамштайн» для підвищення ефективності у постачанні зброї та військового обладнання, яких Україна потребує на полі бою.


«Друзі» Росії в Азії є важливими для її здатності продовжувати війну в Україні - генсек НАТО

Російська повномасштабна агресія проти України ще раз підкреслила, що у сучасному світі питання безпеки мають глобальний вимір, що потребує розвитку подальшого співробітництва у цій сфері з країнами Індо-Тихоокеанського регіону.


Міністри НАТО розглянуть перехід до довгострокової підтримки України - Столтенберг

Міністри закордонних справ країн Альянсу серед головних питань обговорять зміни у системі постачання Україні зброї, боєприпасів та військового обладнання, що передбачає перехід від добровільних внесків країн-членів до колективних зобов’язань в рамках НАТО. 

02 квітня 2024


Столтенберг пропонує країнам НАТО створити фонд для України на $100 мільярдів - Bloomberg

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пропонує створити фонд внесків союзників на суму $100 мільярдів протягом п’яти років для України у межах пакета, який лідери Альянсу мають підписати в липні у Вашингтоні.

25 березня 2024


Cікорський обговорив зі Столтенбергом посилення безпеки повітряного простору Польщі

Глава польської дипломатії обговорив в понеділок з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом подробиці порушення російською ракетою кордону Польщі, а також шляхи посилення безпеки повітряного простору РП та союзницьких країн.

19 березня 2024

18 березня 2024


Столтенберг засудив «вибори» на окупованих територіях України й Грузії

Генеральний секретар НАТО назвав протиправними «вибори», організовані на тимчасово окупованих територіях України й Грузії, а так звані президентські вибори у Росії, на його думку, не були ані вільними, ані справедливими.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-