Столтенберг

22 вересня 2023


Столтенберг: Забезпечити перемогу України у війні – в інтересах США та НАТО

НАТО, країни-союзниці та партнери Альянсу чітко усвідомлюють, що перемога України у боротьбі проти російської агресії відповідає їх власним інтересам у сфері безпеки, і продовжать підтримку України.

21 вересня 2023

19 вересня 2023


Столтенберг та Ердоган обговорили «зернову угоду» та членство Швеції у НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зустрівся у Нью-Йорку з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, сторони обговорили відродження Чорноморської зернової ініціативи та вступ Швеції до Альянсу.

17 вересня 2023

14 вересня 2023


Стефанішина запропонувала Столтенбергу скликати Раду Україна-НАТО з питань енергобезпеки

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина пропонує провести засідання Ради Україна-НАТО з питань енергетичної безпеки через можливу активізацію російських атак на енергетичний комплекс.

08 вересня 2023

07 вересня 2023


Найкращим шляхом для поновлення постачання українського зерна є завершення війни – Столтенберг

Союзники по НАТО вітають зусилля Туреччини та ООН у поновленні Чорноморської зернової угоди, яка є важливою для продовольчої безпеки світу, але найкращим шляхом для поновлення зернового експорту з України є завершення війни та агресії Росії проти України.


Армія РФ з позиції другої за потужністю у світі нині є другою в Україні – Столтенберг

Збройні сили України важко, але просуваються вперед, проривають укріплення Росії та звільняють свою землю, доводячи, що російська армія, яка раніше вважалася другою у світі за потужністю, перетворилася нині у другу в Україні.


Лише Україна та союзники по НАТО можуть вирішувати питання про членство – Столтенберг

Вільнюський саміт дозволив надалі наблизити Україну до членства в НАТО та підтвердив, що питання про членство є виключною справою самої України та всіх країн-союзниць по Альянсу, жодна третя сторона, включаючи Росію, не може мати права вето у питаннях розширення НАТО.


Столтенберг привітав зусилля союзників у наданні F-16 Україні

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав зусилля союзників, зокрема, Данії і Нідерландів, а також інших членів «літакової коаліції», у наданні Україні бойових літаків  F-16 та в організації тренування для українських пілотів. 


Війна в Україні лише підкреслила важливість партнерства між НАТО і ЄС – Столтенберг

Російська агресія проти України лише підкреслила важливість тісного партнерства між ЄС і НАТО, яке дозволило дати консолідовану відповідь на вторгнення РФ та надати безпрецедентну допомогу для України.

31 серпня 2023

29 серпня 2023

17 серпня 2023

30 липня 2023


Поява в риториці генсека НАТО більш критичних оцінок дій Росії вже є позитивом - експерт

Усі заяви генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга погоджені партнерами по Альянсу, тож якщо в його риториці з’являються більш критичні оцінки агресивних дій Росії, це вже є позитивом.

26 липня 2023

23 липня 2023

22 липня 2023

18 липня 2023

14 липня 2023

12 липня 2023


Раду НАТО-Україна не зможуть блокувати її учасники або члени Альянсу – генсек

Новостворена Рада НАТО-Україна є потужним політичним інструментом, де всі учасники виступають з рівних позицій, і робота якого не може блокуватися окремими її учасниками або країнами-членами Альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-