Столтенберг

31 січня 2023

30 січня 2023

26 січня 2023


Генсек НАТО та президент Ізраїлю висловили підтримку Україні

Президент Ізраїлю Іцхак Герцоґ та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловили намір надалі зміцнювати співробітництво між Альянсом та Ізраїлем, та висловили підтримку Україні у її боротьбі проти російської агресії.

25 січня 2023


Зеленський обговорив зі Столтенбергом розблокування передачі «принципово нових» видів озброєння

Президент Володимир Зеленський обговорив із Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом питання розширення танкової коаліції, розблокування передачі принципово нових видів озброєння та подальшої євроатлантичної інтеграції.

24 січня 2023

23 січня 2023


Столтенберг — про зброю для України: НАТО має допомогти здолати росію на полі бою

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг переконаний, що партнери повинні допомогти Україні перемогти на полі бою та створити умови для завершення війни за столом переговорів на її умовах.

20 січня 2023


Нові поставки зброї дозволять Україні звільнити окуповані території – Столтенберг

Нові поставки зброї та військового обладнання, про які союзники по НАТО та країни-партнери домовилися у п'ятницю під час зустрічі Контактної групи з допомоги Україні в Рамштайні, допоможуть Україні не лише відбити російський наступ, але й звільнити окуповані території.

18 січня 2023


Столтенберг переконаний, що Швеція і Фінляндія невдовзі стануть членами НАТО

Швеція і Фінляндія швидко просуваються на шляху до набуття членства в НАТО, та невдовзі стануть повноправними членами Альянсу, коли всі країни-союзниці, включаючи Туреччину, ратифікують протокол про входження обох країн до цього оборонного союзу.


Україні потрібно більше сучасної та важкої зброї і час має значення – Столтенберг

Україна на полі бою відстоює свою незалежність та демократичні цінності, тож, якщо демократичний світ хоче перемоги України, він має надати їй те, чого вона потребує для перемоги проти російської агресії, - більше сучасної та важкої зброї, яка забезпечить Україні перевагу на полі бою.  

16 січня 2023

11 січня 2023


Кулеба у розмові з генсеком НАТО наголосив на важливості поставки Україні танків

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом наголосив на важливості поставки Україні танків західного зразка.

10 січня 2023


Країни НАТО нарощують оборонне виробництво, щоб захиститися і допомагати Україні - Столтенберг

Рішення союзників використати свої запаси військового обладнання та боєприпасів для підтримки України було правильним, адже цим вони водночас захищали власні інтереси у сфері безпеки.

08 січня 2023

07 січня 2023


Норвезький парламентарій висунув Столтенберга на Нобелівську премію миру

Член парламенту Норвегії від консервативної Партії прогресу Крістіан Тюбрінг-Г’єдде номінував генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберга на Нобелівську премію миру.

05 січня 2023

03 січня 2023

02 січня 2023

30 грудня 2022


росія не відмовляється від наміру здобути контроль над Україною – Столтенберг

Керівництво рф не відмовилося від планів здобути контроль над Україною і готове для цього кидати у бійню велику кількість військ, тож потрібно готуватися до тривалої воєнної кампанії та відбиття нових наступів з боку росії.


Найшвидшим шляхом до миру в Україні є постачання більшої кількості зброї – Столтенберг

Найшвидшим шляхом до миру в Україні є постачання більше зброї для її армії, оскільки ймовірний пошук мирного завершення російської агресивної війни проти України за столом переговорів повністю залежатиме від ситуації на полі бою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-