Столтенберг

28 вересня 2020

08 вересня 2020

04 вересня 2020


Факт отруєння Олексія Навального "Новічком" є безсумнівним – Столтенберг

Не викликає сумнівів той факт, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний бойовою хімічною речовиною групи "Новічок", тому виникають серйозні запитання, що потребують відповіді уряду РФ.

26 серпня 2020

18 серпня 2020

17 липня 2020

27 червня 2020


Генсек НАТО наголосив на важливості американської присутності в Європі

Під час зустрічі із Державним секретарем США з питань оборони Марком Еспером генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив на важливості збереження військової присутності США в Європі для стабільності міжнародної та європейської безпеки.

24 червня 2020

23 червня 2020


НАТО буде платформою для діалогу між ЄС і Британією, якщо вони не укладуть угоду – Столтенберг

У тому випадку, якщо переговори між ЄС і Великобританією щодо визначення майбутніх відносин між сторонами після Brexit не призведуть до укладення нової угоди (сценарій no-deal - ред.), НАТО відіграватиме навіть більш значущу роль, адже залишиться платформою для продовження діалогу між ними.


НАТО не має втручатися у внутрішню політику країн – Столтенберг

НАТО має захищати універсальні цінності і свободи демократичного світу і при цьому триматися осторонь від будь-якого залучення до внутрішніх політичних процесів у країнах-союзницях, у тому числі від виборчих кампаній.

18 червня 2020


НАТО створює спецфонд на випадок другої хвилі коронавірусу – Столтенберг

Міністри оборони НАТО, які завершили сьогодні дводенні переговори в форматі телеконференції, погодили пакет запобіжних заходів на випадок можливої другої хвилі пандемії СOVID-19 та будь-яких інших подібних криз у сфері охорони здоров’я.

17 червня 2020


Столтенберг привітав Україну зі статусом партнера з розширеними можливостями

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав Україну із отриманням статусу партнера з розширеними можливостями та зауважив, що цей статус надасть значно більше можливості Україні для участі в навчаннях НАТО та у обміні інформацією.


НАТО погодило пакет заходів у відповідь на загрозу від Росії

Міністри оборони НАТО, які провели сьогодні зустріч в режимі телеконференції, обговорили, зокрема, загрози для країн-союзниць, що спричинені нарощуванням Росією свого ядерного та ракетного потенціалу, та погодили пакет політичних та військових заходів із протидії цій загрозі.

16 червня 2020


Розширені можливості України в НАТО не розв'язали проблему з Угорщиною – Столтенберг

Північноатлантичний альянс визнав Україну партнером із розширеними можливостями з огляду на активну двосторонню співпрацю, але це не означає, що проблеми з організаціями зустрічей міністерського рівня в рамках Комісії НАТО-Україна вже вирішені.

08 червня 2020


Альянс сприймає фейки проти НАТО під час пандемії як нову загрозу — Столтенберг

Агресивна дезінформація й пропаганда, які у розпал пандемії коронавірусу були спрямовані проти НАТО, мали на меті розділити союзників, посіяти зневіру у їх здатність допомагати одне одному, що в самому НАТО сприймають як нову загрозу.


Генсек НАТО розповів, як Альянс надалі вибудовуватиме відносини з РФ

НАТО зберігатиме двоєдиний підхід до відносин із Росією, який, з одного боку, передбачає надійне стримування й оборону, а з іншого – тримає відкритими канали для діалогу, оскільки Росія залишається сусідом Альянсу.

15 травня 2020

12 травня 2020

11 травня 2020


Поки ядерна зброя існує, НАТО залишатиметься ядерним Альянсом - Столтенберг

Пандемія коронавірусу є однією з найбільших загроз, з якими світ стикається з часів Другої світової війни, водночас інші загрози нікуди не ділися. З цієї причини ядерне стримування залишатиметься й надалі важливою складовою оборонної політики Північноатлантичного альянсу.

08 травня 2020

05 травня 2020


НАТО розвиватиме партнерство з Україною та Грузією — Столтенберг

Генсек НАТО Єнс Столтенберг під час розмови з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі нагадав про нещодавнє рішення міністрів закордонних справ Альянсу щодо подальшого розвитку партнерських відносин з Грузією та Україною.

16 квітня 2020

14 квітня 2020


Коронавірус змінив уяву НАТО про безпеку – Столтенберг

В умовах кризи COVID-19 Північноатлантичний Альянс виконуватиме своє головне призначення із захисту країн-союзниць, хоча пандемія змінила для НАТО шлях осмислення таких понять, як безпека або національна стійкість.


Росія не зверталася до НАТО по допомогу у боротьбі з COVID-19 – Столтенберг

Російська Федерація, як і інші країни світу, потерпає від глобальної пандемії коронавірусу, але вона не зверталася до НАТО по допомогу у боротьбі з COVID-19, тому Альянс наразі концентрує увагу на наданні підтримки країнам-союзницям.


НАТО завтра обговорить Партнерство розширених можливостей з Україною – Столтенберг

Міністри оборони НАТО, які завтра проведуть віртуальну зустріч, серед інших питань обговорять шляхи подальшого зміцнення партнерства з Україною, зокрема, у форматі Партнерства розширених можливостей НАТО.

02 квітня 2020

01 квітня 2020


На дезінформацію й пропаганду НАТО відповідатиме фактами та правдою – Столтенберг

Під час глобальної кризи, що пов’язана із пандемією COVID-19, активізувалися сили, які поширюють дезінформацію і пропаганду з метою дискредитації НАТО та країн-союзниць. Альянс відповідатиме на такі спроби виключно фактами та правдою.


НАТО бачить масштабну військову активність Росії біля кордонів Альянсу - Столтенберг

Північноатлантичний альянс разом із реалізацією заходів із боротьби з коронавірусом зберігає свою оперативну спроможність до оборони і захисту країн-союзниць та для реагування на загрози, включаючи військову активність Росії поблизу кордонів НАТО.


Міністри країн НАТО завтра розглянуть новий пакет допомоги для України та Грузії - Столтенберг

Міністри закордонних справ країн НАТО, які 2 квітня проведуть зустріч в режимі телеконференції, обговорять новий пакет допомоги для України і Грузії, що має зміцнити політичну і практичну підтримку союзниками цих важливих країн-партнерів.

30 березня 2020


Добра новина у важкі часи: Столтенберг прокоментував вступ Північної Македонії у НАТО

Північна Македонія стала 30-м членом НАТО, і її прапор піднятий у понеділок в штаб-квартирі у командуваннях Альянсу в Монсі (Бельгія) та в Норфолку (США), що є доброю новиною у складні часи.

27 березня 2020


НАТО розгляне можливість надання Україні додаткової допомоги - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою пообіцяв, що Альянс розгляне можливість надання додаткової підтримки Україні.

19 березня 2020


Covid-19 не підірвав готовність НАТО до оборони союзників – Столтенберг

Спалах коронавірусу Covid-19 став суровим випробуванням на стійкість для НАТО та для країн-союзниць, які змушені приймати безпрецедентні рішення, проте це не вплинуло на здатність Альянсу до оборони союзників та стримування потенційних агресорів.


Порушення ракетного договору: НАТО дзеркально не відповідатиме на дії Росії

Відповідь НАТО на дії Росії, що призвели до руйнації Договору про обмеження ракет малої та середньої дальності (ДРМСД), буде виваженою та поміркованою, НАТО не має наміру розміщуватиме нові ядерні ракети в Європі у відповідь на розгортання Росією ракетних комплексів SSC-8 поблизу кордонів НАТО.


Столтенберг розповів, яку допомогу надаватиме НАТО Україні

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у доповіді за 2019 рік підтвердив готовність Альянсу надавати Україні практичну допомогу у реформуванні секторів безпеки й оборони та політичну підтримку її зусиль з відстоювання суверенітету та територіальної цілісності.


НАТО продовжує нарощувати присутність у Чорному морі – Столтенберг

На тлі бурхливих подій, що розгорнулися у Чорному і Азовському морях протягом 2018-2019 років, у минулому році НАТО продовжувало послідовно нарощувати власну присутність у Чорноморському регіоні, включаючи море, повітря та суходіл.


Генсек НАТО підтвердив підтримку євроатлантичного курсу України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у четвер в режимі відеоконференції представив річну доповідь щодо діяльності НАТО у 2019 році, в якій підтверджується збереження політики відкритих дверей та підтримка євроатлантичних прагнень України.

10 березня 2020

06 березня 2020

22 лютого 2020


Столтенберг прокоментував початок мирного діалогу в Афганістані

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав домовленості щодо припинення насильства в Афганістані, які відкривають шлях до започаткування діалогу між афганцями для пошуку мирного рішення конфлікту.

18 лютого 2020

15 лютого 2020


Послаблення трансатлантичних зв’язків загрожує цілісності Європи - Столтенберг

Будь-які спроби послабити трансатлантичні зв’язки між Європою та Північною Америкою послаблюють здатність обох сторін успішно конкурувати на глобальній арені та можуть призвести до розділу в самій Європі.

14 лютого 2020

13 лютого 2020

12 лютого 2020

11 лютого 2020


Міністри оборони країн НАТО розглянуть загрози від російських ракетних систем

У порядку денному зустрічі міністрів оборони країн НАТО, яка відбудеться у Брюсселі 12-13 лютого, буде розгляд заходів з протидії загрозам і викликам, що постають перед союзниками у зв’язку із розгортанням російських ракет SCC-8 (9M729) та інших ракетних систем, які розробляє Росія.


Столтенберг назвав найкращий крок у наближенні України до членства в НАТО

Найкращим кроком у наближенні України до повноправного членства в НАТО є продовження реформ у секторі безпеки й оборони та зміцнення безпекових інституцій, у чому НАТО надає Україні політичну та практичну підтримку.

23 січня 2020


НАТО може відреагувати на кібератаку щодо будь-якої країни Альянсу - Столтенберг

Людство поки навіть не усвідомлює, наскільки новітні технології змінюють природу сучасних бойових дій, і це ставить нові виклики перед НАТО, яке постійно адаптується для ефективного захисту від таких загроз.

21 січня 2020


Столтенберг сказав, чого потребує Європа для твердого діалогу з Росією

Одним із викликів, які постають перед Євроатлантичною спільнотою, є поведінка Росії, але відповісти на цей виклик та підтримувати твердий діалог з Росією Європа може лише за умови міцних трансатлантичних зв’язків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-