Столтенберг

15 травня 2022


Вступ Фінляндії та Швеції до НАТО стане історичним моментом для Європи – Столтенберг

Союзники по Альянсу поважатимуть будь-яке рішення Фінляндії та Швеції щодо НАТО, але якщо ці країни вирішать приєднатися, то це буде історичним моментом, який значно підвищить безпеку всієї Європи.


Підтримка України та оборона НАТО: Блінкен та Столтенберг провели розмову

Державний секретар США Ентоні Блінкен обговорив телефоном з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом майбутню зустріч міністрів закордонних справ НАТО, яка відбудеться в Берліні 14-15 травня.

07 травня 2022

28 квітня 2022

10 квітня 2022

07 квітня 2022


Кулеба проведе у Брюсселі двосторонні зустрічі з главами МЗС шести країн

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Брюсселі не лише візьме участь у засіданні міністрів G7 та міністерському засіданні НАТО, а й проведе двосторонні зустрічі з главами МЗС шести країн. Вже відбулась зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

06 квітня 2022


Війна росії проти України може тривати довго – Столтенберг

Союзники по Альянсу мають бути готовими до того, що агресія росії проти України може тривати протягом багатьох місяців або навіть років, тож союзники мають зважити на довгострокові плани продовження допомоги Україні, застосування санкцій проти країни-агресора та зміцнення власної безпеки.

05 квітня 2022


Збільшення підтримки НАТО посилить позиції України на переговорах - Столтенберг

Північноатлантичний Альянс допомагатиме Україні в захисті від вторгнення росії, але дипломатичні параметри щодо умов для припинення вогню, включаючи деокупацію захоплених росією територій, визначатиме сама Україна.


Російська армія готує новий наступ на сході України - Столтенберг

Російські війська, за даними розвідки та спостереження за їхніми діями, проводять перегрупування, поповнення особового складу та забезпечення підрозділів ресурсами для нового масштабного наступу на сході України, який може відбутися за кілька тижнів.

03 квітня 2022


Генсек НАТО попереджає про нові атаки в Україні: Це не «справжнє виведення військ рф»

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що відхід російських військ з частини територій України не можна вважати справжнім виведенням військ і попередив, що атаки на Україну триватимуть.

31 березня 2022


росія бреше про відвід військ, вони передислоковуються для нової атаки – НАТО

Росія неодноразово брехала щодо своїх намірів, тож нині не можна довіряти її заявам про нібито відведення військ від Києва, оскільки, за даними розвідки, росія лише перегруповує та посилює свої війська для нового наступу в напрямку Донбасу.

29 березня 2022

24 березня 2022


НАТО розгорне в Європі чотири нові бойові групи

Союзники по НАТО у відповідь на неспровоковану агресію росії проти України та пов’язані з нею виклики у сфері безпеки вирішили переглянути довгострокові орієнтири власної політики у сфері стримування й оборони.


НАТО збільшить допомогу Україні - деталі не розголошуються

Союзники по НАТО почули запит щодо надання Україні одного відсотка від танків та літаків, що знаходяться на озброєнні країн Альянсу, і продовжать нарощувати військову допомогу на адресу України, але при цьому конкретизація видів озброєння, що його союзники передають Україні для реалізації її права на самооборону, не є доцільним з оперативної точки зору.


Саміт НАТО підтвердив чинність політики «відкритих дверей» - Столтенберг

Глави держав та урядів країн НАТО, які зустрілися сьогодні у Брюсселі в форматі надзвичайного саміту для обговорення наслідків російської агресії проти України, підтвердили чинність політики «відкритих дверей» НАТО у нових стратегічних обставинах.


Столтенберг знову застеріг росію від використання хімзброї в Україні

Якщо росія наважиться застосувати хімічну зброю в Україні, це істотно змінить саму природу конфлікту в Україні, адже стане кричущим порушенням міжнародних правил та може призвести до ураження території країн-членів НАТО.

23 березня 2022


Країни НАТО посилять допомогу Україні, але війська не відправлять – Столтенберг

Однією з головних тем надзвичайного саміту НАТО, що відбудеться завтра у Брюсселі, буде збільшення військової допомоги для України для протистояння російській агресії, але Альянс не надсилатиме свої війська в Україну.


НАТО застерігає росію від використання хімічної зброї в Україні

Союзники по НАТО занепокоєні ймовірністю застосування росією хімічної зброї в ході її варварського нападу на Україну та чітко означили свою позицію – такі ймовірні дії росії є абсолютно неприйнятними та означатимуть повну зміну ситуації та «правил гри».


Блінкен і Столтенберг обговорили подальші дії НАТО у відповідь на агресію рф

Держсекретар США Ентоні Блінкен обговорив з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом заходи зміцнення східного флангу Альянсу, а також подальші кроки для спільної відповіді на агресію рф проти України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-