Депутати сьогодні розглянуть блок питань паливно-енергетичного комплексу

Депутати сьогодні розглянуть блок питань паливно-енергетичного комплексу

Укрінформ
Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок планує розглянути законопроект 8527 "Про внесення змін до розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ринок електричної енергії".

Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту.

Урядовий законопроект 8527 та 8527-д авторства депутата від "Блоку Петра Порошенка" Олександра Домбровського парламентарії мають розглянути у першому читанні. Також у блоку питань паливно-енергетичного комплексу - законопроект 5550-д "Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії" та 7471-д "Про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки використання ядерної енергії", які внесені на повторне перше читання.

Крім того, депутати у вівторок зможуть ухвалити проект постанови 8426 "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні".

У другому читанні, згідно з порядком денним, депутати мають розглянути законопроект 5395-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань".

У першому читанні депутати планують розглянути законопроект 8337 "Про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (щодо основ соціального захисту заручників)" та законопроекти 4030а та 4030а-1 щодо захисту громадського здоров'я від шкідливого впливу тютюнового диму.

Парламентарії також планують включити до порядку денного ряд законопроектів - 10181 (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби, 10248 щодо запровадження принципів прозорості та публічності у сфері формування та реалізації державної військово-промислової політики, 9162 "Про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку", 9075 щодо продовження терміну спрощеної процедури реорганізації державних і комунальних закладів охорони здоров'я, 10228 щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг, 10237 і 10237-1 "Про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо підтримки власників (користувачів) приміщень жилого будинку та захисту їхніх прав", 10268 "Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення конкурсної процедури", 10226 про внесення змін до Держбюджету на 2019 рік щодо покращення стану автомобільних доріг Одеської області, 10227 і 10227-1 щодо забезпечення постачання електроенергії захищеним споживачам Донецької та Луганської областей, а також проект постанови 10125 "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації".

Читайте також: Народний фронт пропонує свою дату для інавгурації Зеленського

Порядок денний також передбачає розгляд питань місцевого самоврядування. Зокрема, депутати мають розглянути законопроект 8051 "Про засади адміністративно-територіального устрою України" та призначити позачергові вибори сільських та селищних голів.

Окрім того, у першому читанні парламентарії мають розглянути законопроект 8321 "Про фахову передвищу освіту" та 9427 "Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2019-2023 роки".

У другому читанні депутати планують розглянути законопроект "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу щодо відповідальності за незаконні дії стосовно державних нагород, незаконне носіння військової форми одягу та наругу над місцем поховання захисника суверенітету та територіальної цілісності України та деяких інших осіб".

У другому читанні, згідно з порядком денним, парламентарії мають розглянути законопроекти 2554а-д та 2555а-д, які передбачають внесення змін до Податкового і Митного кодексів щодо розвитку виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки.

Порядок денний також передбачає розгляд у повторному другому читанні законопроекту 6275-д щодо провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, а також законопроекту 8202 "Про внесення змін до деяких законів України з питань удосконалення системи охорони культурної спадщини" у другому читанні.

У порядку денному також законопроект 9353 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування", 8457 "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві", 8459 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо посилення гарантій дотримання прав фізичних та юридичних осіб під час досудового розслідування)".

Крім того, планується розгляд питання щодо перейменування низки населених пунктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-