У Кабміні пояснили, чим загрожують дострокові вибори у Раду

У Кабміні пояснили, чим загрожують дострокові вибори у Раду

Укрінформ
Проведення дострокових парламентських виборів в Україні у нинішній ситуації було б безвідповідальним кроком, оскільки після завершення президентської виборчої кампанії необхідно забезпечити послідовність та передбачуваність дій влади.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на спільному заході Фонду Маршалла та Робочої групи з трансатлантичної демократії на тему «Майбутнє європейської та євроатлантичної інтеграції України після президентських виборів» під час робочої поїздки до Вашингтона (США), повідомляє Урядовий портал.

«Цей рік – вирішальний для України. Новообраний президент Зеленський прийде до влади в другій половині травня. А вже наприкінці жовтня Україна проведе наступні парламентські вибори. Зміна президента несе низку викликів для безпеки України та продовження реформ. Проведення дострокових парламентських виборів, як це обговорюється зараз, може стати безвідповідальним кроком... Визнаючи недоліки нинішнього парламенту, ми повинні бути дуже обережними, аби не жбурнути країну у стані війни у невизначеність наступної виборчої кампанії без забезпечення послідовності та передбачуваності дій влади", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Віце-прем’єр припустив, що означає дата інавгурації 19 травня

За її словами, у в перехідний період зміни влади в Україні Російська Федерація продовжує здійснювати активну військову агресію проти нашої держави, безпекова ситуація залишається напруженою, оскільки стратегічні плани Росії щодо підриву України залишаються незмінними.

«У нинішній період не тільки Кремль бачить «вікно можливостей» для себе, а також і деякі скомпрометовані політичні діячі, які хотіли б повернутися на політичну сцену України. У такому мінливому середовищі необхідно ухвалювати швидкі рішення, – зауважила віце-прем’єр-міністр.

Вона акцентувала, що з 2014 року Захід є важливим і вірним союзником для України, і тепер ми розраховуємо на активну участь і підтримку.

"Наше широке співробітництво з ЄС і НАТО має бути не тільки збережене, а й розвинене. Будь-які вагання або неоднозначність позиції щодо майбутнього України лише підірвуть наші досягнення", - підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-