Президент: В спину удар українській армії я не дозволю нанести

Президент: В спину удар українській армії я не дозволю нанести

Укрінформ
Внутрішні «зрадофіли» і злодії аж ніяк не менш небезпечні, ніж ворог на фронті.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко у прямому ефірі радіо Армія FM, передає прес-служба Глави держави.

"Внутрішні «зрадофіли» і внутрішні злодії – вони аж ніяк не менш небезпечні, ніж ворог на фронті. Саме тому я прийняв рішення і призначив Першого заступника командувача Сил спеціальних операцій полковника Сергія Кривоноса Заступником Секретаря РНБО. Він отримав всі повноваження для того, щоб рішуче діяти в комплексному реформуванні системи оборонного сектору, оборонного комплексу. Зробити і позицію щодо прозорого міжнародного аудиту, і відкриття системи держоборонзамовлення, і проведення перевірки якості озброєння, яке потрапляє на фронт... Я твердо переконаний, що українську армію не розколоти. В спину удар українській армії я не дозволю нанести. І дії наші по відношенню до злодіїв мають бути об’єднані і рішучі", - сказав Президент.

Читайте також: Євросоюз підтримує Порошенка на президентських виборах - Ар'єв

На переконання Порошенка в умовах інформаційної війни, яка ведеться проти нашої держави, ті «кого більш за все «мочать» на російських каналах, і є справжніми патріотами України».

"Це для будь-кого з вас є лакмусовим папірцем. Там, де Путін каже, що він готовий працювати з будь-яким кандидатом крім Президента Порошенка – це як знак якості для українського Верховного Головнокомандувача", - додав Президент.

Читайте також: Уже партнери з НАТО приїжджають до наших воїнів вчитися — Порошенко

Глава держави також розповів, що вчора о п’ятій годині ранку повернувся з Брюсселя, де брав участь в унікальному саміті Україна-ЄС за участі керівників головних європейських інституцій та єврокомісарів.

"Це було просто найбільш проукраїнське керівництво найбільшого об’єднання світу. Вони щойно прийняли рішення про продовження антиросійських санкцій за окупацію Криму і агресію на Донбасі, вони запровадили «азовський пакет» санкцій за дії в керченській протоці проти наший військових моряків. Вони погоджуються зараз в координації зі мною представити пакет підтримки Азово-Чорноморського басейну, в першу чергу Маріуполя, Бердянська і Азовського узбережжя для того, щоб ми мали можливість продемонструвати, що поруч з армією це є першим пріоритетом для українського Президента – відновлення інфраструктури, відновлення звільнених територій і продемонструвати, що світова коаліція на підтримку України, яку ми спільно створили, є сьогодні дуже міцною", - розповів Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-