Комітет ВР не  розглянув законопроект Порошенка про місцеві вибори

Комітет ВР не розглянув законопроект Порошенка про місцеві вибори

Воєнний стан
Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони на засіданні у середу не розглянув президентський законопроект 9357 про внесення зміни до статті 28 закону "Про правовий режим воєнного стану" щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на 23 грудня 2018 року.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, розгляд законопроекту не розпочався, оскільки на засіданні не було кворуму після того, як його залишив народний депутат Андрій Тетерук.

Секретар комітету, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Іван Вінник наголосив на необхідності реформування законодавства, яке обмежує проведення виборів під час воєнного стану. "Нам треба системно врегулювати ситуацію, як нам проводити вибори, забезпечуючи процес волевиявлення громадян і оборони держави. Тому що в даному випадку однозначної відповіді на це питання в чинному законодавстві немає", - заявив він.

Читайте також: Дуже важливо не продовжувати воєнний стан в Україні після 26 грудня - Волкер

Вінник запевнив, що комітет обов'язково повернеться до цього питання: "На наступному засіданні комітету ми зобов'язані будемо розглянути цей законопроект. Він не може залишитися без розгляду".

Депутат додав, що законопроект 9357 Президент вніс як невідкладний, і він може розглядатися без висновку комітету.

Як повідомлялося, 3 грудня Президент Петро Порошенко вніс до ВР проект закону № 9357 про внесення змін до закону “Про правовий режим воєнного стану” щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на 23 грудня 2018 року.

Відомо, що ЦВК призначила перші місцеві вибори у 125 об'єднаних територіальних громадах на 23 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-