Закон про припинення дружби з РФ опублікували в

Закон про припинення дружби з РФ опублікували в "Голосі України"

Укрінформ
В офіційному виданні Верховної Ради "Голос України" 11 грудня оприлюднили закон "Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією".

В оприлюдненому законі йдеться про те, що “Верховна Рада постановляє припинити з 1 квітня 2019 року дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, учиненого 31 травня 1997 року в Києві та ратифікованого ВР 14 січня 1998 року”.

“Припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією звільняє Україну від будь-якого зобов’язання щодо його виконання і не впливає на права, зобов’язання чи правове становище України, що виникли в результаті виконання зазначеного Договору до припинення його дії, відповідно до статті 70 Віденської конвенції про право міжнародних договорів”, - ідеться в тексті закону.

Закон набирає чинності наступного дня після опублікування.

Читайте також: Припинення "дружби" з РФ: Україна підготує претензію за збитки від агресії

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко 10 грудня підписав Закон “Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією”, ухвалений парламентом 6 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-