Припинення

Припинення "дружби" з РФ: Україна підготує претензію за збитки від агресії

Відео
Укрінформ
Президент Петро Порошенко вимагає від Кабінету міністрів здійснення термінових і дієвих кроків щодо створення міжвідомчого координаційного органу для формування консолідованої претензії України до Росії через заподіяні тривалою агресією збитки.

Про це він заявив у зверненні з нагоди підписання закону про припинення договору про дружбу з РФ, опублікованому на сторінці глави держави у Facebook.

"Вимагаю від Кабінету міністрів термінових і дієвих кроків з метою створення міжвідомчого координаційного органу для формування консолідованої претензії України до Росії за заподіяні тривалою збройною агресією збитки", - зазначив Порошенко.

Глава держави розраховує, що особливий статус та спеціальні функції дозволять такому органу достатньо ефективно виконувати покладені на нього завдання із захисту національних інтересів України.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко 10 грудня підписав Закон “Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією”, ухвалений парламентом 6 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-