Конституційний суд знову взявся за закон про люстрацію

Конституційний суд знову взявся за закон про люстрацію

Укрінформ
Конституційний суд України під час закритої частини пленарного засідання Великої палати у середу продовжив розгляд справи щодо конституційності положень закону "Про очищення влади".

Відповідна інформація оприлюднена на сайті суду.

Зокрема, у порядку денному КСУ на 28 листопада значиться продовження розгляду справи за двома конституційними поданнями Верховного суду України, а також подання 47 народних депутатів, які були об'єднані в одне провадження. Суддями-доповідачами у даній справі є Олександр Литвинов і Наталя Шаптала.

Як відомо, закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року. Документ передбачає, що особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, повинні не пізніше, ніж на десятий день з початку проведення перевірки в установі, подати своєму керівникові власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки.

Читайте також: Конституційний суд схвалив курс України на ЄС і НАТО

Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-