Парламентська асамблея НАТО повністю на стороні України - Фріз

Парламентська асамблея НАТО повністю на стороні України - Фріз

Укрінформ
Україна користується повною підтримкою Парламентської асамблеї НАТО й ефективно відстоює свої інтереси у рамках цієї організації.

Таку думку кореспондентові Укрінформу висловила голова Постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фріз.

“У ПА НАТО панує абсолютна підтримка України. Це виявляється бодай у тому, як схвально була підтримана доповідь Лорда Джоплінга “Протидія гібридним загрозам Росії”. Вперше доповідь ПА НАТО має таку назву і так детально й предметно демонструє усі напрямки, за якими Росія діє проти не лише України, а демократичних держав світу загалом”, - сказала Фріз.

Читайте також: Альянс має запобігти енергоізоляції України через Nord Stream 2 — ПА НАТО

Вона додала, що Україна змогла провести до підсумкових документів цьогорічної ПА НАТО усі бажані правки.

“За моєю інформацією, усі поправки, які досі внесла українська делегація, були враховані. Далі будемо дивитися, адже в неділю відбудеться ще голосування за резолюцію, до тексту якої у нас теж є принципова правка стосовно Азовського моря”, - зауважила депутат.

Читайте також: Ніколи українсько-американські взаємини не були такими міцними й плідними — Порошенко

За її словами, Україна домоглася врахування своєї позиції щодо “Північного потоку 2” у резолюції стосовно енергетичної безпеки Європи, наполягла на точному визначенні російських окупантів у документах ПА НАТО й довела, що незаконними затриманнями українських кораблів у Азовському морі Росія підриває стабільність усього регіону Чорного й Середземного морів.

Нагадаємо: цього тижня у канадському Галіфаксі проходить Парламентська асамблея НАТО, участь у якій беруть понад 270 делегатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-