Клімкін: ООН потрібні дотримання правил і фундаментальна реформа

Клімкін: ООН потрібні дотримання правил і фундаментальна реформа

Укрінформ
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив за необхідність реформи Організації Об'єднаних Націй незважаючи на опір до реформування самої організації.

Про це глава українського зовнішньополітичного відомства повідомив у мікроблозі Twitter.

"На думку Ангели Меркель, те, що рішення РБ ООН про застосування сили часто заблоковані, не підстава відмовлятися від ООН. Підтримую на 100%! ООН потрібні дотримання правил і фундаментальна реформа, що теж заблокована.Якщо машина несправна - її слід лагодити,а якщо хтось проти - міняти механіків", - заявив Клімкін.

Читайте також: ЄС і ООН заявляють про критичну важливість реформи Об'єднаних Націй

Нагадаємо: 26 вересня Клімкін заявив, що Україна, США, Німеччина і Франція підготували спільний проект резолюції Ради безпеки ООН щодо розміщення миротворчих сил на Донбасі.

Читайте також: Порошенко: Україна готова долучитися до реформування Ради безпеки ООН

Також він висловлював позицію, що миротворчі сили ООН повинні отримати реальний мандат з роззброєння незаконних збройних формувань і пошуку прихованої важкої зброї на всій території окупованого Донбасу.

У той же час, Російська Федерація, як постійний член Ради безпеки ООН, має право вето і може заблокувати будь-яку ініціативу по Донбасу або Криму. В РФ хочуть, аби миротворча місія перебувала тільки уздовж лінії розмежування і супроводжувала спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-