Віткофф візьме участь у переговорах України та Росії в Абу-Дабі
Про це повідомляє The Jerusalem Post з посиланням на представника Білого дому, передає Укрінформ.
Спеціальний посланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф відвідає Абу-Дабі для переговорів з Росією та Україною 4 та 5 лютого, повідомив у понеділок представник Білого дому.
За інформацією Reuters, візит Віткоффа на Близький Схід почнеться з Ізраїлю де він має зустрітися з прем'єр-міністром Беньяміном Нетаньягу.
За словами двох високопоставлених ізраїльських чиновників, візит Віткоффа до Ізраїлю почнеться у вівторок і, окрім прем’єра, посланець президента США має зустрітися главою ізраїльської армії Еялем Заміром.
Як повідомляв Укрінформ, на 4 та 5 лютого заплановані наступні тристоронні зустрічі України, США та Росії в Абу-Дабі (ОАЕ).
23-24 січня, під час попередньої зустрічі в Абу-Дабі військові визначили перелік питань для подальших зустрічей.
Фото: ОП