Кремлівський пропагандист Філліпс накинувся на посла України в Австрії

Кремлівський пропагандист Філліпс накинувся на посла України в Австрії

2292
Ukrinform
Посол України в Австрії Олександр Щерба повідомив, що прокремлівський пропагандист Грем Філліпс під будівлею посольства намагався спровокувати його на бійку.

Про це дипломат написав у Facebook.

За словами посла, Філліпс у понеділок прийшов до будівлі українського диппредставництва та проводив зйомку свого чергового провокаційного ролика. Коли ж Щерба вийшов до нього і хотів поговорити, той спочатку розгубився, а потім став ображати дипломата, штовхати в груди та провокувати на бійку. Зокрема, за словами посла, пропагандист називав його фашистом.

"Сказати, що я від нього сховався, воно вже не скаже", - зазначив Щерба.

Водночас він попросив вибачення в усіх, хто радив йому не зв'язуватися Філіпсом.

"Зрозумійте мене: хоча б хтось хоча б раз мав вийти до нього і сказати, що воно собою являє. А являє воно собою маленьку істоту, яка живиться на ненависті, злобі і війні. Без цієї ненависті, злоби і війни воно було б ніщо. Воно і є ніщо. Я йому це передав. Від усіх нас", - написав Щерба.

Раніше кремлівський пропагандист Грем Філліпс заявив, що створює власний список українських посадовців, які "відкрито підтримують тероризм". Туди він вніс і посла України в Австрії Олександра Щербу.

Читайте також: Навіщо мене шукати, я ж не пам’ятник - посол України відповів на погрози Філліпса

Грем Філліпс - британець, відомий своїми пропагандистськими сюжетами для російських телеканалів Russia Today і "Звезда", в яких висловлював підтримку бойовикам на Донбасі. Він здійснює різноманітні провокації проти України в інтересах Кремля.

Однією з останніх провокацій Філіпса стала наруга над могилою лідера ОУН Степана Бандери у німецькому Мюнхені 15 жовтня. Він зірвав українські прапори на місці поховання і прикріпив до могильного хреста банер з написом "Тут похований український нацист Степан Бандера".

Фото: vesti.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-