Ми цінуємо допомогу Німеччини у важкий період російської агресії - Гройсман

Ми цінуємо допомогу Німеччини у важкий період російської агресії - Гройсман

Укрінформ
Майбутнє України - в Європі, і ця теза не підлягає ревізії так само, як і готовність Києва співпрацювати в широкому спектрі напрямків як з ЄС в цілому, так і з одним із найпотужніших членів об’єднання – Німеччиною. 

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з делегацією державних секретарів і керівних осіб федеральних міністерств Німеччини, повідомляє Урядовий портал.

«Майбутнє України – у Європі, це не може підлягати ревізії», - зазначив Гройсман.

За його словами, Німеччина є не тільки потужним політичним партнером України, а й країною номер один на європейському ринку. Товарообіг за 8 місяців поточного року вже досяг 5,35 млрд дол.

«Ви можете бачити, що відбувається в Україні, як вона змінюється. Ви бачите, наскільки просунулись внутрішні реформи, розвивається економіка. Ми цінуємо позицію федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель, німецького уряду та народу щодо територіальної цілісності України і допомогу у важкий період російської агресії.  Наші відносини зараз на високому рівні, економічна взаємодія розвивається. Ми раді працювати з німецьким бізнесом, раді бачити німецькі інвестиції»,- сказав Гройсман.

Сторони відзначили, що порядок денний перемовин канцлера Меркель в Києві складатиметься з багатьох питань – від економіки до виконання Мінських домовленостей.

«Ми готові підтримати вас у тих галузях, де ми можемо. В тому числі коштом надання фінансової допомоги у відповідних сферах», - зазначив глава німецької делегації Вальтер Лінднер.

Читайте також: Порошенко обговорив з держсекретарями ФРН звільнення політв'язнів і санкції

Глава уряду окреслив поточну економічну ситуацію в Україні і розповів про урядові плани щодо продовження реформ, зокрема приватизації.

Зустріч відбулася в рамках регулярних дипломатичних контактів двох країн, а також підготовки візиту федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель в Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-