НАЗК просить Раду запустити автоматичну перевірку декларацій

НАЗК просить Раду запустити автоматичну перевірку декларацій

Укрінформ
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул закликав Верховну Раду проголосувати за зміни до законодавства, необхідні для запуску автоматичної перевірки декларацій.

Про це повідомляє прес-служба Нацагентства.

«25 вересня введена в експлуатацію Система логічного та арифметичного контролю декларацій. Автоматичний обмін інформацією є однією з ключових складових роботи цієї системи та передбачає обмін з 16-ма державними реєстрами... Проте без ухвалення законопроекту № 7276 неможливе підписання протоколів автоматичного обміну інформацією ще з шістьма реєстрами, держателем яких є Міністерство юстиції. Наголошую, що саме після підписання усіх 16 протоколів обміну НАЗК зможе запустити автоматизований обмін інформацією та здійснювати повну перевірку декларацій посадовців з використанням системи логічного та арифметичного контролю», - цитує прес-служба Мангула.

Читайте також: Конкурс до Вищого антикорупційного суду: Все, що відомо зараз

Голова НАЗК також нагадав, що профільний парламентський комітет з питань запобігання та протидії корупції на своєму засіданні 6 грудня 2017 року прийняв рішення (протокол № 115), що проект закону № 7276 відповідає вимогам антикорупційного законодавства і рекомендував Верховній Раді прийняти його за основу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-