Кравчук пояснив свою відсутність у

Кравчук пояснив свою відсутність у "Мінську"

Укрінформ
Перший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що без участі Сполучених Штатів Америки переговори щодо Донбасу не матимуть успіху.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Прямий”.

"Я вважаю, що формат без участі США, інших країн широкої коаліції, скажімо, “Великої сімки” або ще ширше, де можна вплинути на Росію не тільки вузьким колом учасників світового глобального процесу, а широким колом (буде неефективним - ред.). Попри складнощі спілкування з Кремлем, дуже великі складнощі подолати амбіції президента Росії Володимира Путіна, але ми маємо пропонувати такі пропозиції, від яких важко відмовитися", - сказав він.

Читайте також: Геращенко вже знає, хто може замінити Кучму на переговорах у Мінську

Кравчук також оцінив результати роботи екс-президента України Леоніда Кучми у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі. “Леонід Данилович давно у мінському форматі працює. Я вважаю, що сам формат мінський не є завершений. Система мінського формату не настільки досконала, щоб могла давати конкретний вагомий результат, і якщо в цій недосконалій системі Леонід Данилович зробив щось, то це його заслуга”, - сказав він.

Водночас Кравчук зазначив, що не погодився б стати представником України в мінському переговорному процесі щодо Донбасу. "Леонід Данилович сказав, що треба давати дорогу молодим. Я його підтримую. І він сказав цікаву фразу:" Я досяг критичного віку ". А в порівнянні зі мною він - юнак. Я вже перезрів”, - сказав Кравчук.

Як повідомлялося, екс-президент України Леонід Кучма 2 жовтня завершив роботу в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-