Кучма

25 травня 2020

20 травня 2020


Кучма ініціює скликання термінового засідання ТКГ у Мінську

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України Леонід Кучма звернувся до спецпредставника ОБСЄ з приводу проведення екстреного засідання ТКГ.

27 квітня 2020


Дії Єрмака та Кучми у Мінську: В'ятрович каже, що суд відхилив його скаргу на ДБР

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович заявив, що суд відхилив його скаргу на ДБР за бездіяльність, яку він раніше подавав з вимогою відкрити провадження за фактом дій Андрія Єрмака і Леоніда Кучми у Мінську.

13 лютого 2020


Кучма обговорив з Гербстом Мінський процес

Представник України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма обговорив з експослом США в Україні Джоном Гербстом перебіг Мінського процесу.

16 січня 2020

14 січня 2020


Тристороння контактна група збереться в Мінську 16 січня

Представник України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма обговорив із спецпредставником голови ОБСЄ Хайді Грау порядок денний першого в цьому році засідання ТКГ, запланованого на 16 січня.

19 грудня 2019

29 жовтня 2019


Україна у Мінську: Політичне врегулювання - лише після відновлення контролю над кордоном

Україна у Мінську обстоює позицію, що врегулювання політичних питань щодо Донбасу можливе лише після повного виконання безпекового блоку Мінських домовленостей включно з відновленням українського контролю над східним кордоном.

26 жовтня 2019

25 жовтня 2019

17 жовтня 2019

02 жовтня 2019


"Формула Штайнмаєра": опублікували лист на ім'я Сайдіка, підписаний Кучмою

Представник України в ТКГ Леонід Кучма підписав у Мінську 1 жовтня узгоджений 11 вересня 2019 року з усіма учасниками ТКГ текст щодо імплементації так званої формули Штайнмаєра в українське законодавство.

19 вересня 2019


Кучма обговорив звільнення утримуваних осіб з координатором ОБСЄ

Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма, представниця від української сторони в гуманітарній підгрупі ТКГ Валерія Лутковська обговорили з координатором гуманітарної підгрупи від ОБСЄ Тоні Фрішем перебіг роботи з взаємного одночасного звільнення утримуваних осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-