Кучма

29 жовтня 2019

Україна у Мінську: Політичне врегулювання - лише після відновлення контролю над кордоном

Україна у Мінську обстоює позицію, що врегулювання політичних питань щодо Донбасу можливе лише після повного виконання безпекового блоку Мінських домовленостей включно з відновленням українського контролю над східним кордоном.

26 жовтня 2019

25 жовтня 2019

17 жовтня 2019

02 жовтня 2019

"Формула Штайнмаєра": опублікували лист на ім'я Сайдіка, підписаний Кучмою

Представник України в ТКГ Леонід Кучма підписав у Мінську 1 жовтня узгоджений 11 вересня 2019 року з усіма учасниками ТКГ текст щодо імплементації так званої формули Штайнмаєра в українське законодавство.

19 вересня 2019

Кучма обговорив звільнення утримуваних осіб з координатором ОБСЄ

Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма, представниця від української сторони в гуманітарній підгрупі ТКГ Валерія Лутковська обговорили з координатором гуманітарної підгрупи від ОБСЄ Тоні Фрішем перебіг роботи з взаємного одночасного звільнення утримуваних осіб.

18 вересня 2019

17 вересня 2019

Кучма обговорив з послом Франції виконання Мінських угод

Представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном, під час якої сторони обговорили питання імплементації Мінських угод.

14 вересня 2019

Кучма стурбований тим, що Зеленського можуть підштовхнути на поступки Москві

Представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма застерігає українське керівництво від неприйнятних поступок російській стороні на майбутній зустрічі у нормандському форматі.

13 вересня 2019

25 серпня 2019

16 серпня 2019

Кучма обговорив із главою СММ ОБСЄ недотримання “тиші” на Донбасі

Представник України в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма обговорив із главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Яшаром Халітом Чевіком недотримання режиму тиші на Донбасі та підготовку до наступного засідання ТКГ, яке відбудеться 21 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-