Кабмін створить експертну групу з мовної політики

Кабмін створить експертну групу з мовної політики

Укрінформ
Кабінет міністрів на засіданні в середу, 19 вересня, має намір схвалити проект постанови про утворення експертної групи з питань мовної політики.

Як видно з порядку денного засідання, оприлюдненого на Урядовому порталі, доповідатиме це питання міністр культури Євген Нищук.

В. о. міністра фінансів Оксана Маркарова представить на розгляд колег зміни до порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році.

Уряд також розглядатиме питання про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті для розвитку електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету.

Читайте також: У Кабміні пояснили, чим цінна військова допомога Британії

Міністр соціальної політики Андрій Рева ініціюватиме затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Члени уряду розглядатимуть проект постанови про внесення змін до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах, а також про затвердження порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-