Посол розповів, коли очікується вирок суду по “представництву ДНР” в Марселі

Посол розповів, коли очікується вирок суду по “представництву ДНР” в Марселі

1413
Укрінформ
Винесення вироку у справі щодо діяльності так званого «представництва ДНР» у Марселі відбудеться 6 вересня.

Про це Надзвичайний і Повноважний Посол України у Франції Олег Шамшур повідомив у інтерв’ю «Сегодня».

«Нарешті у суді відбулись слухання і на 6 вересня призначено винесення вироку. Ніхто не може втручатися в роботу судової гілки влади. Можу тільки сказати, що я сподіваюсь, що цим рішенням буде підтримано позицію прокурора», - сказав Шамшур.

Дипломат пояснив, що організатори так званого «представництва ДНР» у Марселі скористалися особливостями французького законодавства, коли створювали асоціацію з такою назвою, яку пізніше позиціонували як диппредставництво.

«Так, вони скористались шпаринкою в цьому законі, створивши асоціацію, яку назвали «представництво «ДНР». Як тільки ми дізнались про плани її створення, почали працювати з французькими МЗС і МВС. Після цього вийшла заява МЗС, де були розставлені крапки над «і», справу передали до прокуратори, яка зайняла жорстку позицію з вимогою припинити діяльність цього «представництва», - розповів очільник українського посольства у Франції.

Читайте також: Прокуратура Франції зажадала розпустити "представництво "ДНР" в Марселі

Як відомо, у січні поточного року французька прокуратура в місті Екс-ан-Прованс подала в суд на організацію, яка називає себе "офіційним представництвом ДНР" у Франції, і зажадала її розпуску.

У французькому МЗС тоді наголосили, що не визнають офіційно цю організацію, яка не має дипломатичного статусу. Діяльність "представництва" у відомстві назвали нелегальною.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-