Білий дім готовий підтримати оборонний бюджет з $250 мільйонами для України

Білий дім готовий підтримати оборонний бюджет з $250 мільйонами для України

1192
Укрінформ
Білий дім готовий підтримати оборонний бюджет, що передбачає виділення $250 мільйонів на допомогу у сфері безпеки для України.

Про це сказала прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, повідомляє "Голос Америки".

Йдеться про консолідований проект закону про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони", що загалом передбачає 717 мільярдів доларів на оборону.

Одна зі статей документа дозволяє виділити Міністерству оборони США 250 мільйонів доларів для надання безпекової допомоги Україні. У цю суму закладено 50 мільйонів доларів на оборонні летальні види озброєнь.

Як повідомлялося, 26 липня нижня палата американського Конгресу ухвалила проект бюджету на оборонні потреби США, що передбачає виділення Україні $250 мільйонів.

Читайте також: Палата представників США затвердила $250 мільйонів на оборону України

У документ також включено основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", що передбачає допомогу українській стороні з метою розширення можливостей захисту від кібератак. Зокрема, Державному департаменту США доручається подати до Конгресу доповідь про стан співробітництва з Україною у сфері кібербезпеки з метою пошуку нових напрямів такої взаємодії та її підтримки.

У подальшому проект оборонного бюджету має бути схвалений Сенатом і підписаний президентом Дональдом Трампом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-